2021-04-14

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 468

0

Tomek Jawor musi znowu uporządkować swoje sprawy osobiste. W jego życiu wszystko zaczyna się po raz kolejny komplikować. Czy intrygujący detektyw jest w stanie wyjść na prostą? Co jeszcze wydarzyło się w 468. odcinku serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” w Czwórce?

Oglądaj Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny online na IPLA.TV.

Ciotka Maria prosi Jawora, żeby ją odwiedził. Nie zamierza owijać niczego w bawełnę – wie, że jej stan jest poważny i postanawia załatwić wszystkie swoje sprawy. Daje mu kopertę, w której - jak twierdzi - wszystko mu wyjaśnia. Zaznacza jednak, że Tomek może ją otworzyć dopiero po jej śmierci. Jawor jest w szoku.

Daga tymczasem decyduje się na krok, który może zagrozić jej relacjom z Tomkiem. Przeszukuje jego telefon, aby zdobyć numer do Marii i nagrać próbkę jej głosu. Chce się w ten sposób przekonać, czy to ona omal nie zabiła jej kilka miesięcy wcześniej w domu Stopczyka.

Jawor odkrywa podstęp Dagi i zaufanie między partnerami zostaje zniszczone. Oboje nie wiedzą jeszcze, że Maria przechytrzyła ich oboje i zamierza w bezwzględny sposób doprowadzić sprawy do końca...

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2021