2021-04-01

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 744: Szaleniec na motorze

0

Natalia i Wojtek starają się zatrzymać niebezpiecznego młodego mężczyznę. Pod wpływem narkotyków urządził sobie prawdziwy rajd po mieście. Czy dojdzie do nieszczęścia? Co jeszcze wydarzyło się w 744. odcinku serialu „Policjantki i Policjanci” w Czwórce?

Oglądaj Policjantki i Policjanci online na IPLA.TV.

Przed służbą Wojtek udaje się do warsztatu Marii. Oboje zauważają, że coraz więcej ich łączy. Policjanci z patrolu szóstego przyjmują zgłoszenie od kobiety, zaniepokojonej dziwnym zachowaniem męża. Okazuje się, że mężczyzna rzucił pracę, wypożyczył motor i szaleje po mieście najprawdopodobniej pod wpływem narkotyków. Natalia i Wojtek próbują go zatrzymać.

Wkrótce dostają informację, że uciekinier próbował porwać awionetkę. Jego zachowanie jest coraz bardziej niezrozumiałe. Funkcjonariusze muszą odkryć, co naprawdę się z nim dzieje.

Krzysiek Zapała i jego znajomy udają się do domu dziecka, w którym razem się wychowali. Rozmawiają ze stróżem, który pamięta ich jeszcze z dawnym lat. Mężczyźni chcą się od niego dowiedzieć czegoś na temat ich dawnego wychowawcy.

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2021