2021-03-30

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 742: Gdzie jest dziecko?

0

Funkcjonariusze szukają skradzionego samochodu, w którym jest dziewczynka. Czy bandytom chodziło o drogie auto, czy też sprawa ma drugie dno? Co jeszcze wydarzyło się w 742. odcinku serialu „Policjantki i Policjanci” w Czwórce?

Oglądaj Policjantki i Policjanci online na IPLA.TV.

Podczas patrolu Miłosz Bachleda i Szymon Zieliński zauważają przerażoną kobietę, która twierdzi, że ktoś porwał jej pięcioletnią córeczkę. Zostawiła ją na chwilę w aucie, a złodziej ukradł samochód z dzieckiem w środku. Policjanci są przekonani, że celem przestępcy był drogi pojazd. Wkrótce jednak pojawiają się nowe poszlaki - może od początku chodziło o odebranie ofierze dziecka?

Podczas zakupów w osiedlowym sklepie Góral orientuje się, że nie ma pieniędzy. Przez Kaśkę jego sytuacja finansowa jest coraz cięższa. Miłosz dochodzi do wniosku, że musi poszukać dodatkowej pracy.

Tymczasem pracownicy agencji Zapały kontynuują obserwację kobiety podejrzewanej o wyłudzanie odszkodowań. Podczas akcji pod przykrywką auto, w którym siedzi Roman, zatrzymuje się na środku przejazdu kolejowego. Mężczyzna jest przerażony...

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2021