2020-11-27

„Gwiazdy Kabaretu” - odcinek 64: Radosne zakończenie sezonu

0

Specjalna mieszanka żartów przygotowana przez jesiennych bohaterów show. Jakie scenki zaprezentowali? Które skecze z 64. odcinka programu „Gwiazdy Kabaretu”, prowadzonego przez Roberta Korólczyka, najbardziej rozbawiły publiczność?

Oglądaj Gwiazdy Kabaretu online na IPLA.TV.

Na początek sam gospodarz w towarzystwie kolegów z Kabaretu Młodych Panów przeniósł wszystkich na tor wyścigów konnych, gdzie przeprowadził wywiad z czeskim jeźdźcem, który wygrał prestiżową gonitwę. A potem żartownisie z Rybnika zaśpiewali i zatańczyli, że… nie lubią świąt. Ole!

W drugiej części Józek Gąsienica, czyli Robert Korólczyk spełnił swoje wielkie marzenie i spotkał się na jednej scenie z góralskim „ojcem” - Marcinem Dańcem. Legendarny kabareciarz opowiedział dwie mrożące krew w żyłach historie. O Prezesie i Donaldinho. Była też na bis pieśń polityczna.

Kto następny? Kabaret Ciach o tym, jakie trzy ważne rzeczy muszą zrobić w życiu mężczyźni i czy tatuś jak już wybuduje dom oraz posadzi drzewo, poradzi sobie sam z malutkim synkiem? Na koniec piątego sezonu programu „Gwiazdy Kabaretu” krótka forma, czyli. tzw. short od Kabaretu Smile. Do zobaczenia!

Komentarze
© TV4 2021