2020-11-20

„Gwiazdy Kabaretu” - odcinek 63: Żarty nie tylko po królewsku

0

Kabaret Ciach zawitał do Czwórki prosto z zielonogórskiego zagłębia kabaretowego. Czym bawili publiczność i jakie tematy wywołały salwy śmiechu? Które skecze z 63. odcinka programu „Gwiazdy Kabaretu”, prowadzonego przez Roberta Korólczyka, zapamiętamy na dłużej?

Oglądaj Gwiazdy Kabaretu online na IPLA.TV.

Powstali w 1994 roku i rach-ciach, jak przystało na przedstawicieli równie licznej, co słynnej polskiej sceny z Zielonej Góry, musieli - z przymrużeniem oka - rozpychać się łokciami, żeby zdobyć serca fanów. Skutecznie, bo były nagrody, wyróżnienia, ale także zmiany składu. Dziś tworzą go: Małgorzata Czyżycka, Tomasz Kowalski, Leszek Jenek i Mateusz Czechowski.

Co zaprezentowali w show Czwórki? Najpierw odrobina czarnego humoru i wizyta w zakładzie pogrzebowym „One Way Ticket”, potem powstała lista popularnych wyzwisk kierowanych przez kobiety w stronę mężów, a najsłynniejszy agent wywiadu na świecie zgubił w Polsce brytyjską królową. Na szczęście zajął się nią odpowiednio kibic Biało-Czerwonych. Ten z listą wyzwisk...

Przenieśliśmy się także do typowej polskiej przychodni lekarskiej. Jakie rozmowy toczą się w kolejce do doktora? Kto wylicytował więcej chorób? A na koniec odcinka zderzenie dwóch światów, a konkretnie dwóch przyszłych teściowych - dystyngowanej hrabiny i prostolinijnej wiejskiej sklepowej.

Gwiazdy Kabaretu w piątek o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2021