2020-11-25

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 440

0

Co doświadczona pani patolog może wyczytać z ciała leżącego w policyjnej kostnicy? Nawet najdrobniejsze informacje są dla śledczych bezcenne. Gorzej, gdy traci zaufanie do przeprowadzającego z nią eksperyment technika kryminalistyki... Co wydarzyło się w 440. odcinku serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” w Czwórce?

Oglądaj Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny online na IPLA.TV.

Bracia Gawlikowie badają okoliczności śmierci Sary, młodej kobiety znalezionej w lesie, która została uduszona za pomocą charakterystycznej obroży. Dziewczyna z zawodu była trenerką psów. Feralnego wieczora wyprowadzała szkolonego przez siebie zwierzaka na spacer.

Wizyta u współlokatorki pozwala kryminalnym ustalić, że Sara najprawdopodobniej miała kochanka, którego tożsamość starannie skrywała. Co ciekawe, wydaje się, że interesowała się również praktykami sadomasochistycznymi, co może potwierdzać obroża na jej szyi.

Gawlików w pracy wspiera Bolek Kowalski, który zęby zjadł na tematach okołoerotycznych. Pomocnik śledczych ma jednak własne zmartwienie. Pokłócił się z Julią Pakulską, a na domiar złego, coś jest nie tak z Adamem, obiektem badawczym, który zakopali na swojej farmie trupów.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2021