2020-11-24

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 439

0

Takiego przebiegu wydarzeń Kuba Walczak z pewnością nie brał pod uwagę. Niespodziewanie Magda zaczyna rodzić, a on jest jedyny, który może przyjąć poród... Co jeszcze wydarzyło się w 439. odcinku serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” w Czwórce?

Oglądaj Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny online na IPLA.TV.

Doktor Głowacki, nowy przyjaciel Pauliny, napotyka na nietypowy przypadek. Udziela pomocy panu Albinowi, który twierdzi, że na działce nadział się na widły. Tymczasem Głowacki jest przekonany, że mężczyznę ktoś postrzelił - i to w pośladek. Facet stanowczo nie chce udzielić policji żadnych wyjaśnień. Niedługo później patrol zatrzymuje na przystanku kobietę, wyglądającą jakby była pod wpływem narkotyków, która trzyma w ręku dubeltówkę, zarejestrowaną właśnie na nazwisko Albina i okazuje się być jego żoną.

Paulina Wach musi rozwikłać tajemnice rodzinnego konfliktu, a Kuba Walczak postanawia podjąć ostatnią próbę i dogadać się ze swoją byłą dziewczyną, Magdą. Podstępem zdobywa jej podmiejski adres i rusza na podwrocławską wieś. Kobieta jest już bardzo bliska terminu porodu, ale nadal nie chce widzieć go na oczy.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2021