2020-11-19

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 437

0

Do niektórych śledztw przydaje się wiedza specjalistyczna i intuicja wysokich lotów. Komu zależało na śmierci skoczka spadochronowego? Co jeszcze wydarzyło się w 437. odcinku serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” w Czwórce?

Oglądaj Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny online na IPLA.TV.

Z Komendą Wojewódzką kontaktuje się komisja ds. badania wypadków lotniczych. W podwrocławskim aeroklubie zginał spadochroniarz, Tomasz Kaszub. Był doświadczonym skoczkiem i instruktorem tego sportu. Jego spadochron nie otworzył się i nie zadziałał również system awaryjny. Istnieją uzasadnione podejrzenia, że ktoś uszkodził kluczową część spadochronu.

Sprawę wyjaśnia duet Kopczyk-Latoszek. Jak się dowiadują, Kaszub współpracował z ośrodkiem pomocowym, który zajmuje się wsparciem dla osób wykluczonych. Instruktor starał się aktywizować podopiecznych poprzez sporty ekstremalne. Teraz ci sami podopieczni stają się głównymi podejrzanymi.

W trakcie śledztwa Kopczyk i Latoszek spotykają kobietę, na którą z podejrzaną antypatią reaguje Jaro. Kryminalnych bardzo ciekawi, kim jest kobieta i jak zalazła za skórę technikowi.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2020