2020-10-16

Anna Iberszer w serialu „Święty”. Oto była miłość Kordasa!

0

Aktorka występuje u boku Michała Milowicza oraz Mariusza Węgłowskiego. Anna Iberszer, znana z serialu „Przyjaciółki” i kinowego hitu „Lejdis”, dołączyła do obsady hitu Czwórki. Jak jej postać wpłynie na losy bohaterów? „Święty” od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00.

Oglądaj serial „Święty” online na IPLA.TV.

Aktorka wciela się w postać Laury - lekarki, byłej miłości Kordasa (Michał Milowicz), która po latach wróciła do Uroczyska. Jej powrót wywoła poruszenie w niejednym męskim sercu. Swych szans u doktor Laury nie omieszka spróbować niewydarzony miejscowy Casanova i założyciel Klubu Kawalera - Wróbel (Kazik Mazur), z nietrudnym do przewidzenia skutkiem. W swoim stylu - z gestem i wszelkimi szykanami - będzie adorować Laurę Kordas, w nadziei na wskrzeszenie dawnych uczuć. Nawet Białach, jeszcze niedawno deklarujący, że jest już pogodzony z życiem w pojedynkę, zwraca uwagę na piękną i interesującą panią doktor. Siłą rzeczy sołtysowi i miejscowej lekarce, jako osobom aktywnym w służbie mieszkańcom, nie zabraknie okazji do wspólnych inicjatyw i bliższego poznania.

Czy jednak, po wszystkich swoich przejściach, Mikołaj byłby gotowy, żeby otworzyć się na coś więcej niż przyjaźń? I czy jego powściągliwość i niechęć do zbyt pośpiesznych działań nie grają na jego niekorzyść, podczas gdy ekspansywny i uparty w dążeniu do celu Kordas zamierza roztoczyć cały swój uwodzicielski urok, żeby odzyskać ukochaną? Czy romantyczne gesty, bukiety kwiatów, wykwintne kolacje i namiętne spojrzenia zrobią wystarczające wrażenie na Laurze? Czy dawna miłość odżyje i Kordas z Laurą znów będą parą?

„Święty” to komedia obyczajowa z Mariuszem Węgłowskim i Michałem Milowiczem w rolach głównych. Tytułowym bohaterem jest legenda wrocławskiej policji - Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski), który mimo tego, że zrzucił mundur i przeniósł się na wieś, nie potrafi przejść obojętnie gdy ktoś potrzebuje pomocy. Dlatego podjął się roli sołtysa, choć czasem bardziej przypomina szeryfa i detektywa, bo w Uroczysku nie brak występków, intryg i zagadek kryminalnych. Niezależny i bezkompromisowy sołtys szybko popadł w konflikt z trzęsącym okolicą lokalnym biznesmenem - Kordasem (Michał Milowicz), któremu nikt - oprócz jego rozpieszczonej córki (Klaudia Sokołowska) - nie odważył się dotąd postawić. Choć z czasem różne dramatyczne zdarzenia wiele w ich relacjach zmieniły, wydaje się, że rywalizacja między dwoma tak silnymi i jednocześnie odmiennymi osobowościami jest nieuchronna. Białach cieszy się natomiast coraz większą sympatią i uznaniem mieszkańców Uroczyska, a zwłaszcza miejscowego Księdza (Sasza Reznikow) i jego Gosposi (Jolanta Niedźwiecka), którzy ochoczo pomagają mu w jego nieformalnych, ale zawsze skutecznych śledztwach i mediacjach.

Święty od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2020