2020-10-14

„Święty” - odcinek 51: Michał wkracza do akcji

0

Pracownik baru Białacha pomaga w ujęciu porywaczy córki biznesmena. Czy przydała się jego tężyzna fizyczna i znajomość technik walki? Jak wyglądało ratowanie córki Kordasa? Co jeszcze wydarzy się w 51. odcinku serialu „Święty” w Czwórce?

Oglądaj Święty online na IPLA.TV.

Miłosz jest gotowy przewieźć diamenty do Rosji, jednak napotyka na nieoczekiwane trudności. Na posterunku zatrzymany Timur utrudnia Żbikowskiemu przesłuchanie i używa podstępu, żeby wymigać się od kolejnych pytań. Białach prosi Michała o pomoc w ujęciu drugiego z porywaczy. Kordas postanawia wyjść ze szpitala, żeby ratować swoją córkę.

Gospodyni jest załamana głupotą Lucjana, która wpakowała go w kolejne tarapaty. Ksiądz próbuje załagodzić sytuację. Zmartwionej brakiem apetytu kur Czarnej oferuje się z pomocą założyciel Klubu Kawalerów - Wróbel. Twierdzi, że zna się na tych zwierzętach i sugeruje, że należy zbadać stan ich zdrowia. Postanawia też zrobić wrażenie na kelnerce, popisując się kolejnymi umiejętnościami w radzeniu sobie z drobiem. Czy przekona Czarną, żeby umówiła się z nim na randkę?

Święty od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2020