2020-10-13

„Święty” - odcinek 50: Bandycka presja na Kordasie

0

Porywacze nagrywają straszny film, który ma przerazić biznesmena z Uroczyska. Czy Kordas jest w stanie uratować córkę i siebie? Na jakie wsparcie może liczyć? Czy Białach pomoże bogaczowi? Co jeszcze wydarzy się w 50. odcinku serialu „Święty” w Czwórce?

Oglądaj Święty online na IPLA.TV.

Miłosz tłumaczy opóźnienie w przerzuceniu diamentów do Rosji. Porywacze, zdenerwowani komplikacjami, postanawiają podjąć odpowiednie działania. Magda wpada na trop jednego z nich i zawiadamia Żbikowskiego. Do Michała przychodzi Kiliński z przełomowym znaleziskiem. Kucharz przekonuje go, że najlepiej oceni je sołtys. Białach wpada na pomysł jak to dobrze wykorzystać.

Porywacze chcą nagrać filmik, który ma zmotywować Kordasa do przyspieszenia przemytu. Sara i Luiza wpadają na pewien ryzykowny pomysł, jak dać znać Kordasowi, że jeden z porywaczy jest blisko niego.

Na plebanię wraca matka Antosi. Ksiądz i Jola są kompletnie zbici z tropu wieściami, które przynosi, a Lucjan jest zdruzgotany. Zapłakany wychodzi i idzie utopić smutki w alkoholu do baru Mikołaja, gdzie trafia na spotkanie nowo powstałego Klubu Kawalera. W rozpaczy Lucjan postanawia wstąpić w jego szeregi z legitymacją członkowską numer cztery, nieświadomy, że wieczór w tym towarzystwie przyniesie mu kolejne cierpienia...

Święty od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2020