2020-10-15

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 689: Szybka ceremonia

0

Joanna i Szymon w ekspresowym tempie organizują ślub. Czas ucieka! Sytuacja jest podbramkowa, ale na szczęście z pomocą przychodzi im Białach i przyjaciele. Co jeszcze wydarzyło się w 689. odcinku serialu „Policjantki i Policjanci” w Czwórce?

Oglądaj Policjantki i Policjanci online na IPLA.TV.

Patrol Aśki i Szymona dostaje wezwanie ze sklepu komputerowego, skąd skradziono sześć laptopów o wartości dwudziestu czterech tysięcy złotych. Po obejrzeniu nagrań z monitoringu staje się jasne, że złodziej znał kod zabezpieczający do alarmu. Podejrzenia padają na byłego pracownika, ale ten ma alibi. Jest streamerem i przez całą noc prowadził transmisję online dla swoich fanów. Zatońska i Zieliński jadą więc sprawdzić drugiego podejrzanego – niedawno zatrudnionego przez właścicieli sklepu sprzedawcę. Ten z kolei całą noc był na imprezie i ma na to około dwudziestu świadków. Kto zatem stoi za zuchwałą kradzieżą?

Tymczasem Joanna i Szymon planują ślub. Udają się do księdza, żeby uzgodnić termin. Mają wybór - mogą się pobrać za pół roku, albo... za pięć godzin. Szymon i Asia wiedzą, że dla dobra Tymka nie mogą zwlekać. Z pomocą przyjaciół z komendy i Białacha próbują zorganizować ekspresową ceremonię.

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2020