2020-10-13

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 687: Cios w tył głowy

0

Kobieta zostaje uderzona i ogłuszona we własnym budynku. Kto ją zaatakował? Czy był to któryś z sąsiadów? Jeśli tak, to jaki był motyw napaści? Co jeszcze wydarzyło się w 686. odcinku serialu „Policjantki i Policjanci” w Czwórce?

Oglądaj Policjantki i Policjanci online na IPLA.TV.

W bloku na klatce schodowej kobieta znajduje nieprzytomną sąsiadkę. Została pobita i prawdopodobnie zgwałcona. W szpitalu Lena i Darek rozmawiają z poszkodowaną. Zeznaje, że wracała nad ranem z imprezy i nagle na schodach dostała cios w głowę, a potem napastnik zaczął ją bić i napastować. Patrol 08 poszukuje sprawcy. Nieoczekiwanie trop prowadzi do... firmy zajmującej się naprawą wind.

Tego samego dnia Lena i Darek podczas patrolu widzą na poboczu dwóch zdenerwowanych mężczyzn. Podczas rozmowy z nimi funkcjonariusze słyszą dziwne dźwięki dochodzące z auta, należącego do jednego z nich. Po chwili dokonują szokującego odkrycia. Po południu na komendzie nieoczekiwanie zjawia się policjant z wydziału narkotykowego. Znajduje substancje psychoaktywne w szafce należącej do jednego z pracowników. Okazuje się, że ktoś złożył w tej sprawie anonimowy donos.

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2020