2020-10-12

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 686: Siła miłości

0

Joanna i Szymon planują legalizację związku. Zieliński chce prosić ukochaną o rękę. Na przeszkodzie stają niespodziewane trudności. Czy para funkcjonariuszy ma szansę na wspólne szczęście? Co jeszcze wydarzyło się w 686. odcinku serialu „Policjantki i Policjanci” w Czwórce?

Oglądaj Policjantki i Policjanci online na IPLA.TV.

Szymon rano usiłuje wymknąć się z domu, ale Asia budzi się i zamierza mu towarzyszyć, więc kończy się na wspólnym joggingu. Po powrocie Szymon dzwoni ukradkiem do Juliusza i prosi go o przysługę. Na patrolu Zatońska i Zieliński dostają wezwanie od kobiety, która nie może dostać się do mieszkania, gdzie jest jej chłopak. Mężczyzna nie daje znaku życia, dlatego Szymon wchodzi do środka przez balkon i znajduje nieprzytomnego mężczyznę. Poszkodowany jest kulturystą, dlatego pojawia się podejrzenie, że mógł zażyć jakieś nielegalne substancje. Wkrótce w sprawie dochodzi do nieoczekiwanego przełomu.

Później załoga 07 udaje się na parking przed sklepem. Spanikowana kobieta zgłasza, że zaginął jej 7-letni synek. Czy został porwany przez jej byłego partnera? Asia czuje, że Szymon coś przed nią ukrywa, tymczasem on przez cały dzień próbuje w sekrecie przygotować się do oświadczyn. Niestety, cały czas wszystko idzie nie tak. Czy ostatecznie Zieliński poprosi Zatońską o rękę?

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2020