2020-09-15

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 399

0

Latoszek i Kopczyk zadzierają z grupą heavy-metalowców. Do czego to doprowadzi? Czy mają coś wspólnego z handlem narkotykami? Co jeszcze wydarzyło się w 399. odcinku serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” w Czwórce?

Oglądaj Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny online na IPLA.TV.

Ola Latoszek i Krzysiek Kopczyk badają okoliczności kradzieży w sklepie z instrumentami muzycznymi, przy okazji której zaginął jeden z jego właścicieli. W pobliżu sklepu kręcił się długowłosy mężczyzna, w którym ktoś rozpoznaje lidera miejscowej grupy metalowej Miażdżyciel. Para funkcjonariuszy trafi na próbę zespołu i spróbuje odkryć, który z muzyków skusił się na kradzież cennych instrumentów ze sklepu.

Latoszek wciąga Kopczyka w sprawę swojego siostrzeńca, Jacka, który zaplątał się w poważniejszą aferę kryminalną. Policjanci odkrywają, że chłopak prawdopodobnie jest kurierem narkotykowym, pracującym dla miejscowego gangu. Kolega z wydziału narkotykowego ostrzega Olę, że szykowana jest zasadzka na kurierów wożących towar przez granicę. Latoszek zastanawia się, co może zrobić.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2020