2020-05-22

„Gwiazdy Kabaretu” - odcinek 49: Prawdziwa wojna płci

0

Gościem programu była Formacja Chatelet. Czym bawili widzów w Czwórce? W tym odcinku artyści skupili się na żartach z relacji damsko-męskich. Jak przyjęła to publiczność?

Oglądaj „Gwiazdy Kabaretu” online na IPLA.TV.

Twórcy wchodzący w skład Formacji Chatelet określają się jako niepoprawni optymiści i wieczni buntownicy. Ciągle wierzą, że poprzez kabaret zmienią świat i odkryją u ludzi nowe kontynenty świadomości. Kochają być na scenie - jako Chatelet, w różnych konfiguracjach personalnych, istnieją już od grudnia 1996 roku, a obecnie działają w składzie: Adam Małczyk, Basia Tomkowiak i Karol Wolski. Jak sami twierdzą, to skład optymalny.

W 49. odcinku programu „Gwiazdy Kabaretu” krakowscy artyści skupili się na odwiecznej wojnie płci. Co wydarzy się, jeśli do przypadkowej taksówki wsiądzie kobieta w ciąży, a w trakcie jazdy odejdą jej wody? Na szczęście na pomoc rusza policjant. Czy dziecko urodzi się zdrowe?

Adam Małczyk pokusił się o występ traktujący o stereotypach dotyczących kobiet i mężczyzn. Czy aby na pewno kobiety się nie golą? Dlaczego mężczyźni czują się upokarzani, robiąc samodzielnie zakupy w supermarkecie? Z jakiego powodu panie przeklinają? Kto lepiej sprawdza się w polityce? Warto się o tym przekonać, oglądając scenki i skecze.

Gwiazdy Kabaretu w piątek o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2020