2020-04-24

„Gwiazdy Kabaretu” - odcinek 45: Mistrzowie muzycznych dowcipów

0

Gościem programu była Grupa MoCarta. Czym bawili publiczność w Czwórce? Smyczkowy kwartet przygotował prawdziwą ucztę dla wielbicieli dźwięków i dobrego humoru. Co zaprezentowali na scenie i które przebojowe skecze z ich repertuaru okazały się najśmieszniejsze?

Oglądaj „Gwiazdy Kabaretu” online na IPLA.TV.

Oni zawsze dają z siebie wszystko - skrzypkowie Filip Jaślar i Michał Sikorski, altowiolista Paweł Kowaluk oraz wiolonczelista Bolesław Błaszczyk. Tak też było tym razem. Artyści zagrali i odegrali zbiór zabawnych scen odnoszących się do otaczającej nas rzeczywistości. Nie zabrakło nawiązań do muzyki klasycznej, popularnej oraz filmowej. Szczególnie ta ostatnia wzbudziła aplauz publiczności obecnej w studiu. Co rozbawiło widzów?

Czwórka muzyków w wyjątkowy sposób potrafi zaangażować słuchaczy i nie potrzebuje do tego wypowiadanych słów. Poza klasycznymi instrumentami muzycznymi Grupa MoCarta używa w swych występach także przedmiotów powszechnego użytku. W programie „Gwiazdy Kabaretu” wykonali popularną piosenkę na... gumowym baloniku. Jak brzmiała?

Gwiazdy Kabaretu w piątek o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2020