2020-04-09

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 388

0

Neofaszyści mordują gejowskiego aktywistę. Śledztwo utrudniają politycy. Czy funkcjonariusze poradzą sobie z presją? Co jeszcze wydarzyło się w 388 odcinku serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” w Czwórce?

Oglądaj serial „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” online na IPLA.TV.

Duet śledczych Wach i Walczak zajmuje się sprawą brutalnego morderstwa, którego ofiarą padł Adam Czarny - właściciel klubu gejowskiego. Mężczyzna był przed śmiercią torturowany w okrutny sposób.

Kiedy śledczy odwiedzają jego mieszkanie, zastają tam młodego chłopaka, który przedstawia się jako współlokator denata, ale ucieka policjantom przy pierwszej możliwości.

Kryminalni zobaczą go wkrótce ponownie - na filmie przedstawiającym spotkanie członków neofaszystowskiej organizacji Honor Białej Krwi. Okaże się jednak, że członkowie tej grupy cieszą się silną protekcją polityczną i nie tak łatwo ich aresztować.

Kuba Walczak mocno przeżywa ostatnie spotkanie z Magdą, swoją niedawną dziewczyną. Jego wierny przyjaciel Słoń stara się mu pomóc w jedyny znany sobie sposób, czyli organizując nieustającą imprezę.

Zobacz także:
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 387
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 386
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 385
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 384
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 383

Komentarze
© TV4 2020