2020-04-06

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 385

0

Nagrywanie piratów drogowych jest niebezpieczne. Kto się o tym przekonał? Prowadzone śledztwo kieruje funkcjonariuszy na trop poważnej afery. Życie stróżów prawa jest zagrożone. Co jeszcze wydarzyło się w 385 odcinku serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” w Czwórce?

Oglądaj serial „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” online na IPLA.TV.

Emeryt Zdzisław Szubrycht ma oryginalny sposób spędzania wolnego czasu. Jeździ po mieście z kamerą samochodową i rejestruje zachowania kierowców łamiących przepisy drogowe. Nagrania trafiają następnie na policję.

Hobby Szubrychta okazuje się jednak niebezpieczne, kiedy jeden ze sfilmowanych piratów postanawia się zemścić na starszym panu... Kierowca zostaje znaleziony martwy we własnym domu, a zagadkę jego śmierci rozwiązują bracia Gawlikowie. Kryminalni nie przeczuwają nawet, na co trafią w toku śledztwa.

Bolek Kowalski z patolog Julią Pakulską kontynuują śledztwo w sprawie zakamuflowanego morderstwa Wiktorii - koleżanki Julii. Mężczyzna wynajduje doskonały sposób, jak odszukać mordercę. Znajdą go szybciej niż myśleli, w znacznie bardziej dramatycznych okolicznościach niż to sobie zaplanowali.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 384
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 383
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 382
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 381
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 380

Komentarze
© TV4 2020