2020-04-08

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 652: Kryminalista w potrzebie

0

Miłosz i Natalia chronią recydywistę przed zemstą jego wrogów. Co się stało? Dlaczego bandyci nękają byłego kolegę? Przed funkcjonariuszami naprawdę trudne zadanie. „Górala” trapią dodatkowo osobiste perturbacje. Co jeszcze wydarzyło się w 652 odcinku serialu „Policjantki i Policjanci” w Czwórce?

Oglądaj serial „Policjantki i Policjanci” online na IPLA.TV.

Patrol 05 udaje się do mieszkania mężczyzny, który zgłosił nękanie. Uważa, że ktoś próbuje go zastraszyć. Natalia i Miłosz dowiadują się, że poszkodowany ma kryminalną przeszłość. Co więcej, jeden z jego dawnych wrogów niedawno wyszedł na wolność.

Policjanci postanawiają natychmiast sprawdzić ten trop. Wkrótce dochodzi do nagłego zwrotu w sprawie, gdy nękany człowiek znika bez śladu. Wszystko wskazuje na to, że został porwany.

Beata prosi Zapałę, żeby odebrał czynsz z mieszkań, które wynajmuje. Po wizycie w jednym z nich Krzysiek nabiera podejrzeń. Zwraca się do Jacka o pomoc. Chce prześwietlić swoją szefową. Po służbie „Góral” wraca do domu. Czeka tam na niego... ciężarna dziewczyna. Miłosz jest w szoku. Jak zareaguje?

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 651: Stary fotel jak skarb
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 650: Na wojennej ścieżce
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 649: Czy to romans?
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 648: Mroczne oblicze seksczatu
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 647: Postrzelony obcokrajowiec

Komentarze
© TV4 2020