2020-04-07

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 651: Stary fotel jak skarb

0

Pozornie zwykłe włamanie to tylko wierzchołek skomplikowanej sprawy. Jak poradzą sobie Joanna i Szymon? Poza służbą łączą ich również kwestie osobiste, które są dla nich coraz trudniejsze... Co jeszcze wydarzyło się w 651 odcinku serialu „Policjantki i Policjanci” w Czwórce?

Oglądaj serial „Policjantki i Policjanci” online na IPLA.TV.

Patrol 07 jedzie na jedno z wrocławskich osiedli, gdzie doszło do kradzieży z włamaniem. Poszkodowana dzień wcześniej przyszła zrobić porządek w mieszkaniu zmarłego dziadka. Nad ranem do domu weszło dwóch mężczyzn, pobiło ją i ukradło kilka wartościowych przedmiotów oraz... stary fotel.

Zatońska i Zieliński proszą o pomoc znajomego informatora, a następnie jadą do znajdującej się nieopodal dziupli. Wkrótce sprawa zaczyna się komplikować.

Policjanci dostają także zgłoszenie do domowej awantury. Na miejscu zostają wciągnięci w burzliwą sprzeczkę skłóconych kochanków.

Przez cały dzień Szymon nie może dojść do siebie po tym, jak odsłuchał tajemnicze nagranie na poczcie głosowej. Boi się, że Tymkowi może grozić niebezpieczeństwo. Prosi dyżurnego o pomoc. Wieczorem wraz z Aśką podejmują bardzo ważną decyzję.

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 650: Na wojennej ścieżce
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 649: Czy to romans?
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 648: Mroczne oblicze seksczatu
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 647: Postrzelony obcokrajowiec
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 646: Gdzie jest tablet?

Komentarze
© TV4 2020