2020-03-27

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 644: Tajemnicze zadanie

0

Nowa szefowa Zapały ma dla niego nietypowe polecenie. Czego oczekuje? Czy atrakcyjna Beata chce zdominować policjanta i przeciągnąć go całkowicie na swoją stronę? Jak zachowa się Krzysztof? Czy ulegnie pani biznesmen? Co jeszcze wydarzyło się w 644 odcinku serialu „Policjantki i Policjanci” w Czwórce?

Oglądaj serial „Policjantki i Policjanci” online na IPLA.TV.

Zuza i Wojtek dostają zgłoszenie o kradzieży w jednym z mieszkań na luksusowym osiedlu. Kobieta twierdzi, że zginęła jej biżuteria i wartościowe przedmioty. W mieszkaniu nie ma śladów włamania, zatem złodziej najprawdopodobniej musiał mieć klucze.

Problem w tym, że jedyną osobą, która posiada dodatkowy komplet, jest syn kobiety, który jest zameldowany w innym mieście. Wkrótce okazuje się, że chłopak nie jest do końca szczery z matką, a w całą sprawę jest zamieszana pewna atrakcyjna kobieta.

W mieszkaniu Zuzy zjawia się jej wujek. Kobielak pyta wprost, czy policjantka jest w ciąży. Wieczorem mężczyzna postanawia wykonać bardzo ważny telefon.

Beata informuje Zapałę, że musi jej towarzyszyć podczas pewnej misji. Policjant nawet nie przypuszcza, co zaplanowała dla niego nowa szefowa.

Wojtek idzie do kina z Nelą. Dziewczynka próbuje go zeswatać z piękną dziewczyną.

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 643: Zemsta ucznia
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 642: Nowa twarz Zapały
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 641: Zabić standupera
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 640: Grzechy kobiety biznesu
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 639: Mroczny sekret z czatu

Komentarze
© TV4 2020