2020-03-25

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 642: Nowa twarz Zapały

0

Policjant podejmuje pracę u Beaty. Czy bogactwo i swoboda zawrócą mu w głowie? Czym to się może wszystko skończyć? Co wydarzyło się w 642 odcinku serialu „Policjantki i Policjanci” w Czwórce?

Oglądaj serial „Policjantki i Policjanci” online na IPLA.TV.

Zapała pokazuje Tośkowi swój nowy samochód i apartament. Później obaj zawierają sojusz. Syn obiecuje Krzyśkowi, że pomoże mu odzyskać Emilkę. Mężczyzna wciąż nie wie, jakie są prawdziwe zamiary jego nowej szefowej. Czy Beata jest ofiarą bandytów, a może sama ma coś wspólnego z przestępczością zorganizowaną? Ilość prezentów, jakimi zasypywany jest Zapała, jest zastanawiająca...

Joanna Zatońska i Szymon Zieliński otrzymują dramatyczne wezwanie. Pewna kobieta podejrzewa, że jej dziadek mógł zostać zamordowany. Na miejscu okazuje się, że starszy pan żyje, ale ktoś go okradł.

Z mieszkania zniknęło wiele wartościowych przedmiotów, a za wszystkim stoi para, która podszywa się pod policjantów. Zatońska i Zieliński próbują odszukać oszustów. Wkrótce odkrywają, że wszystko ma związek z fałszerzami, którzy mają dziuplę w jednym z wrocławskich akademików.

Wieczorem w domu Jaskowskiej dochodzi do nietypowego pojedynku. Joanna i Szymon z przerażeniem obserwują rozwój wydarzeń. Nagle w drzwiach pojawia się niezapowiedziany gość.

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 641: Zabić standupera
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 640: Grzechy kobiety biznesu
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 639: Mroczny sekret z czatu
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 638: Tajemnicze eksplozje
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 637: Naćpane dzieciaki

Komentarze
© TV4 2020