2020-02-28

Michał Milowicz zdradza, jaki jest biznesmen Kordas

0

Co aktor powiedział o swojej roli w nowym serialu „Święty”? Kogo gra? Czy przedsiębiorca Kordas to według niego prawdziwy schwarzcharakter? Michał Milowicz ujawnił kilka faktów o swoim bohaterze w specjalnym wywiadzie w programie Studio IPLA. O czym traktuje debiutująca wiosną produkcja Czwórki?

Oglądaj serial „Święty” online na IPLA.TV.

Serial „Święty” to zbiór typowych i nietypowych scen z życia małej społeczności, lokalnych intryg i kryminalnych zagadek oraz osobiste perypetie bohaterów połączone z dużą dawką humoru i zwrotów akcji. Głównym bohaterem jest doskonale znana postać z hitu „Policjantki i Policjanci” - legenda wrocławskiej policji - Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski). Tym razem występuje w roli sołtysa w miejscowości Uroczysko i niezłomnego szeryfa zarazem. Jego rywalem jest wpływowy i budzący ogólny postrach przedsiębiorca Kordas, czyli Michał Milowicz.

- To serial obyczajowo-kryminalny z komediowym wątkiem. Według mnie to interesująca propozycja dla rodzin, ale z nutą poważniejszych tematów. Nie należy go mylić ze „Świętym” i Simonem Templarem - powiedział Michał Milowicz podczas rozmowy w Studio IPLA.

- Bardzo mnie cieszy, że gram rolę odmienną do tych, jakie miałem dotychczas - zaznaczył aktor. - W tej produkcji to nie ja będę święty, tylko swoistym opozytem do świętego - dodał. Kim jest w serialu? - Wcielam się w postać biznesmena Kordasa, potentata branży mięsnej, który trzęsie całą gminą - odparł Michał Milowicz, który zapytany o to, czy jest postacią zdecydowanie negatywną, odpowiedział, że „ma podwójne dno”. - Ta rola pozwala mi dotykać warsztatu aktorskiego z różnych półek. Myślę, że publiczność będzie mogła mnie zobaczyć w zupełnie nowej odsłonie. Kordas jest charakterny - podkreślił aktor.

O tym jak bardzo Kordas zajdzie za skórę nowemu sołtysowi Uroczyska oraz jakie niespodzianki przyszykowali scenarzyści dla widzów, będzie można się przekonać od 2 marca, oglądając serial „Święty” na antenie Czwórki. Zapraszamy przed ekrany cztery razy w tygodniu bezpośrednio po „Policjantkach i Policjantach”.

  

Święty od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze
© TV4 2020