2019-12-13

Widzowie Czwórki docenili program „Gwiazdy Kabaretu”

0

Trzeci sezon cieszył się oglądalnością sięgającą 785 tysięcy osób. Wkrótce czwarta odsłona popularnej produkcji Czwórki, która od kilku sezonów bawi rzeszę Polaków. Dziękujemy i zapraszamy wiosną.

„Gwiazdy Kabaretu” to najpopularniejszy obok „Kabaretu na żywo” program o tym charakterze. Jego średnie udziały w rynku w grupie 4+ wyniosły 5,4%, a w grupie komercyjnej 4,9%. W obu grupach w czasie emisji programu - w najbardziej konkurencyjnym paśmie w piątki o godz. 20:00 - stacja plasowała się tuż za „wielką czwórką”, zajmując piąte miejsce na polskim rynku telewizyjnym. Wśród widzów telewizji naziemnej udziały Czwórki przekraczały 5,8% (SHR DTT 4+) oraz 6,1% (SHR DTT 16-49).

Najwyższą - blisko milionową - oglądalność, przy udziałach w rynku na poziomie 6,7% oraz 7,5%, odnotował odcinek z udziałem Kabaretu Skeczów Męczących, emitowany 8 listopada.

W tej edycji programu wystąpiły także: Kabaret Jurki, Kabaret Zachodni, Kabaret Czesuaf oraz Kabaret Paranienormalni.

Gospodarzem show jest Robert Korólczyk - lider Kabaretu Młodych Panów, a towarzyszą mu Kamila Szalińska-Bałwas, Agnieszka Kłosiewicz, Aleksandra Świdzińska i Justyna Meliszek z Kwartetu Obsession - kabaretowo-muzycznej formacji, specjalizującej się w skeczach połączonych z humorystycznymi interpretacjami klasyki, jazzu i popu.

Czwarty sezon programu Gwiazdy Kabaretu widzowie Czwórki będą mogli oglądać wiosną 2020 roku.

Komentarze
© TV4 2020