2019-11-24

„Policjantki i Policjanci”: Czy ktoś chce zakłócić ich ceremonię?

0

Joanna i Dawid stają na ślubnym kobiercu. Nie obejdzie się bez kłopotów? Jaki związek z uroczystością mają prywatne interesy funkcjonariuszy? Komu zależy na przeszkodzeniu w ceremonii? Czy Białach zdąży do kościoła? Jakie wątki pojawią się w odcinkach 620-624 serialu „Policjantki i Policjanci” od 25 do 29 listopada?

Oglądaj serial „Policjantki i Policjanci” online na IPLA.TV.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 620
Zatońska i Zieliński zajmują się sprawą mężczyzny, który został potrącony przez samochód. Poszkodowany trafia do szpitala, w którym pewna kobieta informuje załogę, że widziała go kilka godzin wcześniej w innej klinice. Jest pewna, że zmarł i osobiście przewiozła go do kostnicy.
Na policję dzwoni też osoba, która sądzi, że jej sąsiad potrzebuje pomocy. Okazuje się, że mężczyzna jest przykuty do kaloryfera kajdankami z futerkiem.
Asia rozdaje kolegom z komendy zaproszenia na swój ślub z Dawidem. Po służbie jedzie na przymiarkę sukni.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 621
Podczas patrolu podkomisarz Kowal i aspirant sztabowy Bachleda zauważają na poboczu rozbity samochód. W środku znajduje się poszkodowany mężczyzna, którego zabiera pogotowie. Okazuje się, że w aucie ofiary ktoś uszkodził przewód hamulcowy. Zuza i Góral udają się do warsztatu, z którego mężczyzna rano odebrał auto. Na miejscu policjanci dokonują szokującego odkrycia.
W międzyczasie Drawska umawia się na wieczór z Zapałą. Chce z nim poważnie porozmawiać. Krzysiek jest dobrej myśli. W ciągu dnia Zuza źle się czuje. Miłosz podejrzewa, że to może nie być zwykłe przeziębienie.
Mikołaj ogłasza pracownikom zaskakujące wieści i jedzie do miasta na zakupy. Wieczorem Białach udaje się na uroczystą kolację, której finał wprawia go w osłupienie.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 622
Przy jednej z ulic Natalia i Wojtek zauważają grupkę gapiów. Okazuje się, że na dachu pobliskiego budynku stoi zdesperowany nastolatek. Grozi, że skoczy. Mróz i Niedźwiecki muszą zrobić wszystko, żeby nie popełnił samobójstwa. Wkrótce okazuje się, że w klasie, do której chodzi desperat, kilka miesięcy wcześniej inna osoba również chciała targnąć się na swoje życie. Czy obydwie sprawy coś łączy?
W ciągu dnia Natalia przegląda ogłoszenia. Chce wynająć mieszkanie. Tłumaczy, że ma dość życia pod jednym dachem z siostrą i swoim byłym mężem.
Na komendzie zjawia się Zatońska. Żali się, że za kilka dni ślub, a nawet nie ma jeszcze świadkowej. Wieczorem policjantki idą do klubu na mini wieczór panieński. Obserwuje je tajemnicza postać.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 623
Zatońska i Zieliński jadą do pewnego wrocławskiego liceum. Pracująca w nim psycholog informuje policjantów, że jedna z uczennic została zgwałcona. Powiedziała jej o tym koleżanka poszkodowanej. Kobieta podejrzewa, że sprawcą może być nauczyciel wychowania do życia w rodzinie. Wkrótce policjanci próbują porozmawiać z ofiarą. Niestety sprawy bardzo się komplikują.
Białach dowiaduje się czegoś ważnego na temat nowego chłopaka Wysockiej. Postanawia pojechać z Michałem na lotnisko i poważnie porozmawiać z Olą, zanim ta wyjedzie z Polski.
Asia jest w siódmym niebie, gdy kurier dostarcza jej przesyłkę. W środku znajduje się wymarzona suknia ślubna, na którą nie było jej stać. Wkrótce piękny prezent staje się powodem poważnej awantury.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 624
Zuza i Góral jadą do domu małżonków, u których doszło do włamania. Jakiś czas temu starsi państwo wygrali na loterii 100 tysięcy złotych, zrobili remont i pojechali na wakacje. Pod ich nieobecność ktoś splądrował dom i ukradł wszystkie pozostałe pieniądze. Sprawa jest o tyle zagadkowa, że zamki są nienaruszone. Podejrzenia padają na robotników, którzy niedawno wykonywali prace budowlane. Okazuje się, że byli w przeszłości karani.
W barze Mikołaja Czarna ma dla Białacha niecodzienną propozycję. Chciałaby, żeby były policjant sprawdził się w zupełnie nowej roli. Mężczyzna podchodzi bardzo sceptycznie do jej pomysłu.
W ciągu dnia Zuza idzie do apteki i kupuje test ciążowy. Tymczasem do kościoła zjeżdżają się goście na ślub Joanny i Dawida. Koleżanki Zatońskiej podejrzewają, że Szymon pewnie się nie zjawi. Czy ceremonia przebiegnie bez zakłóceń?

Który wątek jest najciekawszy?

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
„Policjantki i Policjanci”: Szokująca decyzja Białacha

Komentarze
© TV4 2020