2019-08-30

„Policjantki i Policjanci”: Szokująca decyzja Białacha

0

Jedenasty sezon serialu będzie obfitował w zwroty akcji w życiu bohaterów. Kto zmieni profesję, komu należy się awans, a komu degradacja? Niespodzianki wydarzą się również w życiu uczuciowym głównych postaci. Co się wydarzy jesienią w produkcji Czwórki „Policjantki i Policjanci”?

Szokującą decyzję podejmie w nowym sezonie Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski). Urodzony glina, dla którego służba w policji była czymś więcej niż pracą - prawdziwym powołaniem i życiową pasją - i którego nie sposób było wyobrazić sobie w innym fachu, postanowi kompletnie odmienić swoje życie. Porzuci służbę w policji i poprowadzi własny bar. Co skłoni go do tej decyzji? Czy nie będzie jej żałował? Jak odnajdzie się w zupełnie nowej roli?

Początek nowej serii przyniesie też odpowiedzi na pytania, z jakimi pozostawił nas finał wiosennego sezonu. Jak zakończył się atak gangsterów na komendę? Jak zareagują na całą sytuację zwierzchnicy Oli Wysockiej (Magdy Malcharek) i jaki wpływ będzie to miało na karierę świetnej policjantki? Czy powiedzie się plan zemsty Emilki na deweloperze, który zrujnował jej rodzinę? Czy miłość Asi (Magda Szczepanek) i Szymona (Paweł Monsiel) będzie rozkwitać bez przeszkód? Czy byłej dziewczynie Szymona uda się zasiać w Aśce wątpliwości co do nowego związku?

Z kolei Wojtek (Bartłomiej Piekarski) zda sobie w końcu sprawę ze swoich uczuć do Zuzy (Maryla Morydz), co nie pozostanie bez wpływu na ich pracę na patrolu. Młody, przystojny policjant zacznie też dość ryzykownie imprezować. Pojawią się również nowe problemy w życiu Zapałów, którzy będą się musieli zmierzyć z kryzysem małżeńskim. Czy Krzysiek (Wojciech Sukiennik) będzie potrafił zaufać Emilce (Anna Kukawska), po tym, jak przez długi czas oszukiwała go, próbując na własną rękę ratować rodzinę przed ruiną?

„Policjantki i Policjanci” od 2 września od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz przedpremierowo w IPLA.TV

Zobacz także:
Mariusz Węgłowski dla TV4.PL o nowym życiu Białacha

Komentarze
© TV4 2019