2019-11-17

„Policjantki i Policjanci”: Tajemnicza kobieta u Białacha

0

Nieoczekiwanie do lokalu Mikołaja przychodzi pewna osoba... Kim jest? Czego chce od byłego funkcjonariusza? W odcinkach 615-620 serialu „Policjantki i Policjanci” emitowanych od 18 do 22 listopada nie zabraknie wrażeń - akcje „pod przykrywką”, przejęcia narkotyków, groźni przestępcy. Będą też wzruszenia. Jak potoczą się losy związku Joanny i Dawida? Czy dojdzie do ślubu?

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 615
Patrol 05 w zmienionym składzie - Zuzanna Kowal i Miłosz Bachleda - otrzymuje wezwanie od kobiety, której syn miał nocować u kolegi, ale okazało się, że w ogóle tam nie dotarł. Nie wiadomo gdzie jest i nie ma z nim kontaktu. W trakcie postępowania wychodzi na jaw, że ojciec chłopca, który od dłuższego czasu mieszka za granicą, akurat przebywa we Wrocławiu. Czy to on mógł uprowadzić syna?
Podczas wizyty w barze Mikołaja Juliusz bawi się CB radiem i odbiera dramatyczny apel od pewnego kierowcy. Wraz z Białachem i jego załogą rusza pomóc przestraszonemu mężczyźnie.
Miłosz bierze udział w akcji uświadamiającej kierowców o skutkach jeżdżenia z nadmierną prędkością. Podczas kontroli drogowych towarzyszy mu piękna patolog. Dochodzi między nimi do konfliktu.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 616
Sierżant Niedźwiecki i aspirant Mróz wracają na wspólny patrol. Nowa załoga 06 dostaje wezwanie do modnej kawiarni, w której doszło do bójki między dwiema kobietami. Okazuje się, że obie są związane z tym samym mężczyzną - jedna jako żona, a druga jako kochanka. Powodem awantury są zmiany, jakich dokonał on w testamencie. W toku śledztwa pojawiają się kolejne zaskakujące fakty.
W międzyczasie policjanci zajmują się drugą tego dnia sprawą. Pewien mężczyzna zgłosił, że jego matka zabiła jego ukochaną. Funkcjonariusze zjawiają się na miejscu. Ich oczom ukazuje się zaskakujący widok.
W ciągu dnia Wojtek prosi Natalię, żeby podjechali do mieszkania Emilki. Policjant chce podrzucić koleżance leki. Drawska prosi go, aby spotkali się wieczorem. Niedźwiecki ma złe przeczucia.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 617
Sędzia orzekający w sprawie groźnych przestępców otrzymuje list z pogróżkami. Podejrzewa, że jego córka i wnuk mogą być w niebezpieczeństwie. Prosi komendant Jaskowską o przydzielenie jego bliskim dyskretnej ochrony. Zieliński i Zatońska rozpoczynają akcję pod przykrywką. Wkrótce - gdy już wydaje się, że przestępcy nie uderzą - dochodzi do dramatycznego ataku. Życie niewinnego dziecka jest w niebezpieczeństwie.
Szymon rozmawia z Asią o tym, kiedy planują ślub z Dawidem. Policjantka zwierza mu się, że pojawiły się nieoczekiwane komplikacje. Były chłopak proponuje jej swoją pomoc.
Tymczasem Michał próbuje złapać stopa. Nagle zatrzymuje się elegancki samochód. W środku siedzi tajemnicza kobieta. Mówi kucharzowi, że go podwiezie.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 618
Zuzanna Kowal i Miłosz Bachleda jadą do centrum handlowego, gdzie ochroniarz przyłapał jakiegoś chłopaka na próbie kradzieży. Patrol 05 przewozi podejrzanego na komendę, ale ten nie chce nic mówić. Sprawa jest na tyle tajemnicza, że policjanci postanawiają wypuścić chłopaka, a następnie go śledzić. Trop prowadzi do tajemniczego domu, w którym dzieją się podejrzane rzeczy.
W międzyczasie policjanci jadą do drugiego wezwania. W parku grupka nastolatków prawdopodobnie zażywa narkotyki. Okazuje się jednak, że to nie do końca prawda. Po pracy w mieszkaniu Zuzy zjawia się Zapała. Odbywają poważną rozmowę, w wyniku której podejmują bardzo ważną decyzję...

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 619
Na komendzie zjawia się mężczyzna wraz z córką. Znalazł przy niej woreczek z jakimś proszkiem. Podejrzewa, że to narkotyk. Nastolatka początkowo nie chce powiedzieć, skąd ma podejrzaną substancję. Mróz i Niedźwiecki udają się do szkoły dziewczyny i rozmawiają z uczniami. W tym czasie na korytarzu dochodzi do awantury. Niebawem pojawiają się nowe informacje, które kierują śledztwo na zupełnie inne tory. Czy zapis z miejskiego monitoringu okaże się kluczem do rozwiązania zagadki?
W barze Mikołaja zjawia się tajemnicza kobieta. Białach nie wierzy własnym oczom. Rankiem Natalia dowiaduje się, że Matylda rozstała się z jej byłym mężem. Ta sytuacja bardzo poprawia jej humor. Niestety po powrocie do domu policjantkę czeka kolejna przykra niespodzianka.

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
„Policjantki i Policjanci”: Szokująca decyzja Białacha

Komentarze
© TV4 2020