2019-11-10

„Policjantki i Policjanci”: Gdzie są narkotyki z baru Białacha?

0

Z lokalu prowadzonego przez Mikołaja ktoś zabrał środki odurzające. Czy byłemu policjantowi grozi zemsta gangu? Komu zależało na skomplikowaniu sytuacji Białacha? Czy bandyci mają „wtyczkę” na komendzie? Jakie wątki pojawią się w odcinkach 610-614 serialu od 11 do 15 listopada?

Oglądaj serial „Policjantki i Policjanci” online na IPLA.TV.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 610
Podczas patrolu Natalia i Wojtek zauważają ochroniarza z supermarketu, który na ulicy goni jakiegoś chłopaka. Policjanci zatrzymują złodzieja. Są zaskoczeni, gdy dowiadują się, co ukradł i dlaczego. Po rozmowie z nim Mróz i Niedźwiecki udają się do jednego z pobliskich bloków. W mieszkaniu pijanej kobiety znajdują znaczną sumę pieniędzy. Okazuje się, że jej córeczka gdzieś zniknęła. Czy alkoholiczka sprzedała swoje dziecko?
W tym czasie Białach zjawia się na komendzie. Mówi Jackowi, że zniknęły narkotyki ukryte w jego barze przez gangsterów. Dyżurny opracowuje ryzykowny plan, który może umożliwić zatrzymanie przestępców.
W ciągu dnia Natalia i Wojtek udają się do parku, gdzie stoi nieprawidłowo zaparkowany samochód. W środku znajduje się para oddająca się miłosnym uniesieniom. Aspirant Mróz jest w szoku, bo dobrze zna te osoby.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 611
Na komendę dzwoni mężczyzna, który w lesie znalazł psa przywiązanego do drzewa. Patrol 07 udaje się na miejsce zgłoszenia. Świadek informuje policjantów, że pies najprawdopodobniej należy do mieszkańca jednego z pobliskich osiedli. Zatońska i Zieliński jadą na miejsce. Są w szoku, gdy odkrywają, jak sąsiedzi mężczyzny chcą go ukarać za porzucenie psa.
Druga tego dnia interwencja dotyczy starszej kobiety, która sprzeciwia się wycięciu okazałego drzewa, stojącego przed blokiem. W ramach protestu przywiązała się do pnia i zapowiada, że nigdzie się nie ruszy.
Szymon cały czas nie może dojść do siebie po rozstaniu z Tymkiem. Prokurator Zieliński i komendant Jaskowska bardzo się o niego martwią. W międzyczasie Dawid prosi Asię o rękę. Jaką decyzję podejmie policjantka?

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 612
Komendant Jaskowska ustala nowe składy patroli. Od tej pory sierżant Zapała będzie jeździł razem z sierżantem Niedźwieckim. Policjanci dostają wezwanie do awantury domowej. W mieszkaniu znajduje się pobita kobieta, która nie chce powiedzieć, kto ją skrzywdził. Bratowa sugeruje, że być może to sprawka któregoś z jej kochanków. Wkrótce zjawia się mąż pokrzywdzonej i wszczyna awanturę. Okazuje się, że sprawa ma drugie dno. Wojtek i Krzysiek liczą, że w pewnym barze, w którym spotykają się pseudokibice, znajdą klucz do rozwiązania tej zagadkowej sprawy.
W międzyczasie załoga 06 otrzymuje zgłoszenie od przerażonej kobiety, która twierdzi, że w jej domu jest włamywacz. Po przyjeździe na miejsce policjanci zauważają w salonie… parę uprawiającą seks.
W ciągu dnia Zapała bezskutecznie próbuje dodzwonić się do Emilki, ale ona nie chce z nim rozmawiać. Dlatego, gdy odkrywa, że Wojtek rozmawiał z Drawską, puszczają mu nerwy.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 613
Aspirant sztabowy Bachleda wraca na komendę. Czasowo ma jeździć na patrolu z Natalią Mróz. Policjanci zostają wezwani przez zaniepokojoną żonę właściciela firmy budowlanej. Kobieta twierdzi, że jej mąż zaginął. Wkrótce mężczyzna zjawia się w domu. Jest pijany i ma nietypowe obrażenia, które niepokoją funkcjonariuszy. Bachleda i Mróz udają się na budowę, na której pracuje poszkodowany. Zauważają dziwnie zachowującego się robotnika.
Do baru Białacha Michał przynosi CB radio i montuje je na zapleczu. Z komunikatów dowiaduje się, że ktoś okradł miejscowego księdza. Mikołaj próbuje dodzwonić się do Oli, ale koleżanka wciąż nie odbiera.
Jaskowska informuje Górala, że wymyśliła mu karę, jaką będzie musiał ponieść za swoją wcześniejszą niesubordynację. Policjant jest w szoku, gdy dowiaduje się, na czym ona polega.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 614
Patrol 07 dociera do domu kobiety, która zgłosiła kradzież biżuterii. Okazuje się, że w ostatnim czasie przez jej dom przewinęło się sporo osób. Nieoczekiwanie zjawia się przyjaciółka poszkodowanej. Informuje, że ona również padła ofiarą złodzieja. Wychodzi na jaw, że obie kobiety korzystały z usług pewnego szamana. Policjanci postanawiają sprawdzić ten trop.
W ciągu dnia do Zatońskiej i Zielińskiego podbiega zaniepokojona dziewczyna. Twierdzi, że śledzi ją jakiś obcokrajowiec. Podejrzewa, że chce ją zgwałcić. Gdy policjanci idą w stronę mężczyzny, ten zaczyna uciekać.
Szymon jest zazdrosny o Asię. Juliusz uważa, że Zatońska powinna być z Szymonem.

Który wątek jest najciekawszy?

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
„Policjantki i Policjanci”: Szokująca decyzja Białacha

Komentarze
© TV4 2020