2019-11-03

„Policjantki i Policjanci”: Komu może ufać Białach?

0

Jakie zamiary mają motocykliści odwiedzający bar Mikołaja? To grupa przestępcza? Funkcjonariusze mają wątpliwości, czy Białach może czuć się pewnie w obecności Michała. Tymczasem w barze zostają znalezione narkotyki. Jak można wyjaśnić tę sprawę? Co jeszcze wydarzy się w odcinkach 605-609 serialu „Policjantki i Policjanci” emitowanych od 4 do 8 listopada?

Oglądaj serial „Policjantki i Policjanci” online na IPLA.TV.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 605
W lesie zostaje znaleziony nieprzytomny, dziwnie ubrany i pomalowany 12-latek. Zatońska i Zieliński jadą na miejsce. Okazuje się, że ktoś mocno pobił chłopaka. Czy doszło do napaści na tle seksualnym? Policjanci rozmawiają z matką poszkodowanego, jego kolegami i ich rodzicami. Okoliczności sprawy stają się coraz bardziej tajemnicze. Policjanci z załogi 07 zaczynają podejrzewać, że sprawcą pobicia może być agresywny bezdomny, który mieszka w szałasie zbudowanym w lesie.
Białach jedzie na komendę, żeby spotkać się z Jackiem. Ten informuje go, że motocykliści, którzy przychodzą do jego baru, należą do niebezpiecznego gangu. Szymon odwiedza Igę. Obiecuje, że zajmie się Tymkiem. Z kolei Asia spędza romantyczne chwile w towarzystwie Dawida.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 606
Załoga 06 udaje się do domu znanego muzyka disco polo, który zgłosił kradzież bardzo wartościowej gitary. Twierdzi, że ktoś zabrał mu oryginał i podłożył do futerału tanią podróbkę. Podejrzenia padają na ochroniarza z klubu, w którym piosenkarz dzień wcześniej grał koncert. Okazuje się, że osiłek faktycznie ma sporo na sumieniu. Ale czy jest kluczem do rozwiązania tej sprawy?
W ciągu dnia Kowal i Zapała udają się na jedno z osiedli w związku z podejrzeniem maltretowania 6-letniego dziecka. Na miejscu policjanci poznają szokującą prawdę, a interwencja ma niespodziewany finał.
Po pracy Krzysiek spotyka się z Zuzą. Atmosfera robi się bardzo gorąca. Z kolei Drawska spędza wieczór z Wojtkiem. Niespodziewanie dochodzi do tragedii.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 607
Wojtek po urlopie wraca na komendę. Pod nieobecność Górala znów ma jeździć z Natalią. Podczas patrolu do radiowozu podbiega mężczyzna, który twierdzi, że w pobliskim bloku ulatnia się gaz. W każdej chwili może dojść do wybuchu. Wojtek podejmuje wielkie ryzyko, żeby uratować nieprzytomną dziewczynę. Okazuje się, że poszkodowana próbowała popełnić samobójstwo. Czy ma z tym coś wspólnego chłopak, z którym niedawno się rozstała?
Mikołaj dowiaduje się, że rano odbyła się obława na siedzibę gangu motocyklowego. Podczas przeszukania policja nic nie znalazła. Jacek podejrzewa, że ktoś musiał uprzedzić przestępców. Pyta Białacha, czy ufa Michałowi.
Wojtek jest w szoku, gdy odkrywa, co spotkało Emilkę poprzedniego wieczoru. Postanawia do niej pojechać. Dochodzi tam do niezręcznej sytuacji.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 608
Rankiem na komendzie zjawia się zdenerwowana kobieta. Chce rozmawiać z komendant Jaskowską. Twierdzi, że jej córka została napadnięta i cudem uniknęła gwałtu. Zgłosiła to na innym posterunku, ale tamtejsi policjanci zbagatelizowali całą sprawę. Zatońska i Zieliński udają się do parku, w którym doszło do napaści. Zauważają, że ktoś obserwuje ich z ukrycia...
W ciągu dnia załoga 07 jedzie do domu kobiety, która zgłosiła włamanie. Twierdzi, że złodziej wciąż przebywa w jej mieszkaniu, a ona zabarykadowała się w łazience i czeka na pomoc. Policjanci są w szoku, gdy przybywają na miejsce zdarzenia.
Zieliński odbywa rozmowę z Igą. Co dalej z Tymkiem? W międzyczasie Asia jest na randce z Dawidem. Rozmawiają o wspólnej przyszłości.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 609
Na komendę przychodzi zdenerwowany mężczyzna z pobitą żoną. Okazuje się, że jest kolegą z podstawówki sierżanta Zapały. Małżonkowie niedawno otworzyli lombard. Twierdzą, że sprawcą napaści jest syn właściciela konkurencyjnego lombardu. Niebawem dochodzi do kolejnego incydentu. Konkurencja przebija wszystkie opony w samochodzie kolegi Krzyśka.
W barze Mikołaja ekipa zastanawia się, co zrobić z narkotykami, które Michał znalazł w toalecie. Postanawiają zastawić pułapkę na członków gangu motocyklowego. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem.
W ciągu dnia Zuzę czeka bardzo przykra sytuacja. Komendant Jaskowska próbuje ją pocieszyć. Krzysiek dzwoni do Emilki, bo planuje ją odwiedzić. Drawska nie chce go widzieć.

Który wątek jest najciekawszy?

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
„Policjantki i Policjanci”: Szokująca decyzja Białacha

Komentarze
© TV4 2020