2019-10-30

„Gabinet numer 5” - odcinek 9: Basia wyrusza w teren

0

Lekarka musi zbadać pacjenta poza Bolesną. Zabiera ze sobą Domańskiego. Teściowej Barbary nie podoba się zażyłość synowej z kontrowersyjnym lekarzem. Dlaczego?

Basia ma zaplanowaną wizytę wyjazdową. Z uwagi na swój stan prosi o pomoc Domańskiego. Okazuje się, że była to bardzo dobra decyzja. Lekarz musi odebrać nieplanowany poród. Teściowej Targalskiej, która wciąż wierzy, że jej syn żyje, nie podoba się bliskość synowej z doktorem. Wkrótce w jej drzwiach staje tajemniczy mężczyzna, a brzemienna kobieta dostaje dziwny telefon z banku. Co się wydarzyło?

Grażyna zaskoczyła pracowników przychodni swoim nowym image. Za tą nieudaną metamorfozą stoi jej mąż Janusz. Żyłka podejrzewa, że zahukany facet jest ofiarą przemocy domowej i postanawia przemówić kobiecie do sumienia. Zdobywa nowe informacje w sprawie Drachala i wychodzi na jaw, że starszy pan nie był wcale tak biedny, na jakiego wyglądał.

W przychodni pojawia się pacjent w poważnym stanie. Małecki w trakcie badań wyklucza jednak wszystkie choroby, na które wskazywałyby objawy u pana Falkowskiego. Młody potrzebuje pomocy Ani, ale w zabiegowym jej miejsce zajęła nowa pielęgniarka.

Po pracy Mieszko musi pojawić się na kolacji z rodzicami swojej narzeczonej. Boruccy spodziewają się, że wreszcie poznają ojca wybranka córki...

Gabinet numer 5 w środę o godz. 21:30 w Czwórce.

Komentarze
© TV4 2020