2019-10-27

„Policjantki i Policjanci”: Zuza i Krzysiek walczą o życie

0

Wpadają w pułapkę! Co się wydarzyło i kto do tego doprowadził? Dlaczego duet z patrolu 06 staje w śmiertelnym niebezpieczeństwie? Jakie jeszcze wątki pojawią się w odcinkach 600-604 serialu „Policjantki i Policjanci” od 28 października do 1 listopada?

Oglądaj serial „Policjantki i Policjanci” online na IPLA.TV.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 600
Rano przed służbą w mieszkaniu Zuzy zjawia się Wojtek. W dość nieprzyjemny sposób wypytuje koleżankę o jej relację z Krzyśkiem. Wkrótce Kowal i Zapała jadą do zakładu mięsnego, którego właściciel zgłosił próbę szpiegostwa przemysłowego. Na miejscu okazuje się, że złapana przez niego kobieta jest początkującą dziennikarką śledczą, która pracuje nad materiałem. Twierdzi, że zatrudniła się w firmie, żeby nagrać i opisać fatalne warunki sanitarne, w jakich powstają produkty. Wkrótce kobieta znika w tajemniczych okolicznościach.
Policjanci z patrolu 06 podejrzewają, że może być w to zamieszany diler, z którym dziennikarka zadarła jakiś czas temu. Podczas poszukiwań Zuza i Krzysiek zostają uwięzieni w chłodni. Rozpoczyna się walka o życie...

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 601
Natalia i Miłosz zostają wezwani na parking przy autostradzie, gdzie zamaskowani mężczyźni napadli na samochód wiozący transport kosmetyków. Ciężarówkę prowadził właściciel firmy. Mężczyzna podejrzewa, że za kradzieżą może stać prezes konkurencyjnej fabryki. W ciągu dnia udaje się odnaleźć zrabowane kremy i szampony. Okazuje się, że... stały się one częścią szokującego happeningu.
Trwają poszukiwania zaginionej Luny. Nieoczekiwanie wycieńczony pies zjawia się w barze Mikołaja. Trzyma w pysku kawałek jakiegoś materiału. Wszyscy zgromadzeni w knajpie ruszają za nim do lasu, gdzie znajdują rannego człowieka.
Miłosz umawia się z Matyldą na randkę. Nie wszystko idzie jednak po ich myśli. Sprawy komplikują się, gdy wpadają na siostrzeńca Górala.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 602
Na komendzie zjawia się przestraszona dziewczyna, która zgłasza zniknięcie swojej przyjaciółki. Nocą zaginiona wracała do domu przez opuszczone tereny przemysłowe. Zatońska i Zieliński jadą w to odludne miejsce i w pobliżu znajdują pobitą do nieprzytomności dziewczynę. Są przy niej pieniądze i telefon, więc policjanci wykluczają motyw rabunkowy. Kto i dlaczego tak brutalnie skatował ofiarę? Po sprawdzeniu telefonu i komputera poszkodowanej wychodzi na jaw, że dzień wcześniej wieczorem miała się spotkać na seks z tajemniczym Pawłem.
W międzyczasie patrol 07 jedzie do sklepu z zabawkami. Rozgorączkowany właściciel złapał oszusta, który próbował zapłacić podejrzanym banknotem 200 zł. Sprawcą okazuje się... 7-letni chłopiec, który chciał kupić sobie samochodzik.
Prywatnie Szymon Zieliński jest w poważnej rozterce. Wciąż nie wie co zrobić z odkryciem, jakiego dokonał. Wieczorem pod jego domem zjawiają się funkcjonariusze wydziału kryminalnego.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 603
Rano na komendę przychodzi mężczyzna, który twierdzi, że nocą w klubie skrzywdził pewną kobietę. Prosi Zuzę i Zapałę, żeby zamknęli go w areszcie, zanim znów zrobi coś złego. Na komisariacie zjawiają się jego rodzice. Okazuje się, że mężczyzna podczas imprezy był pod wpływem pigułki gwałtu. Co więcej, dziewczyna, z którą spędził noc, to wynajęta przez matkę prostytutka. Dziewczyna szantażuje teraz kobietę. Jeśli nie zapłaci pięciu tysięcy złotych, pikantne nagranie z jej nagim synem trafi do internetu. Wkrótce na komendzie zjawia się trzech mężczyzn, którzy też zostali wykorzystani przez prostytutkę.
Między Zuzą a Zapałą przez cały dzień jest napięcie. Nie wiedzą, jak się zachować po tym, co między nimi zaszło. Emilka jest rozgoryczona i zła na Krzyśka.
Tymczasem w okolicy baru Mikołaja Czarna znajduje rannego motocyklistę. Białach wraz ze swoją ekipą próbuje pomóc mężczyźnie. Ten jednak w pewnym momencie wyciąga nóż...

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 604

Który wątek jest najciekawszy?

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
„Policjantki i Policjanci”: Szokująca decyzja Białacha

Komentarze
© TV4 2020