2019-10-16

„Gabinet numer 5” - odcinek 7: Skutki pijackiego wybryku

0

W ośrodku zdrowia w Bolesnej zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Czy wpływ na to ma nadużywanie alkoholu przez personel? Co dalej z Mieszkiem, Domańskim, Grażyną? Jak potoczą się dalsze losy dyrektora Żyłki?

Młody nie jest w stanie przypomnieć sobie wydarzeń poprzedniego wieczoru, jednak jest prawie pewien, że stało się coś złego. Ania próbuje dowiedzieć się czegoś więcej o Małeckim od jego przyjaciela Kozioła. Podstępem zdobywa klucze do jego mieszkania.

Basię odwiedza dobry znajomy, Krystian. Ojciec, który wychowuje sam trójkę dzieci, przychodzi do lekarki w sprawie wysypki najmłodszego syna. Basia podejrzewa, że dziecko jest poważnie chore. Domański ma już plan jak zaopatrzyć się w stałą dostawę leków, jednak w realizacji celu potrzebna mu będzie pomoc Talara.

Grażyna złości się na dyrektora Żyłkę za pijacki wybryk z jej mężem, ale w obliczu widma większych problemów podejmuje się na jego życzenie ważnej misji. Popełnia jednak pomyłkę, która uruchamia sekwencję zdarzeń, jaka może się zakończyć kompletną katastrofą dla całej przychodni. Żyłka próbuje rozwiązać kolejny kryzys wizerunkowy, ale kamery, które zainstalował w swoim gabinecie, działają na jego niekorzyść.

Gabinet numer 5 w środę o godz. 21:30 w Czwórce.

Komentarze
© TV4 2020