2019-10-09

Gabinet numer 5 - odcinek 6: Czy to tylko przyjaciółka?

0

Domański spotyka znajomą z dawnych lat. Co ich tak naprawdę łączy? Okazuje się, że wspólna przeszłość znów daje znać o sobie. Jakie tajemnice skrywa ta relacja i co z tego wyniknie?

Wydarzenia ostatnich dni oraz brak leków sprawiają, że Domański początkowo jest w wyjątkowo złej formie. - Wypuścili, a mogłeś pan całą noc na dołku siedzieć - mówi do lekarza właściciel mieszkania, nawiązując do zatrzymania go przez policję. Czy mimo kłopotów i tym razem spadnie na cztery łapy? Nieoczekiwanie pan Talar staje się sojusznikiem Adama Domańskiego w sporze z Adamiakiem. Co przyniesie ten egzotyczny alians?

Gdy on poszukuje możliwości zdobycia dla siebie leków, Basia próbuje dowiedzieć się prawdy o jego chorobie. Wpadają na siebie pod Instytutem Chorób Rzadkich i ciężarna lekarka wbrew swojej woli bierze udział w realizacji pewnego planu. Jednocześnie natyka się na Domańskiego w towarzystwie jego dawnej przyjaciółki. Czy wciąż coś ich łączy?

Po przeżyciach poprzedniego wieczoru Mieszka odwiedza na dyżurze jego narzeczona, Agata. Mężczyznę czeka także druga poważna rozmowa - z Anią. Wkrótce ona przypadkiem znajduje zdjęcie, które jest kluczem do pewnej skrzętnie skrywanej tajemnicy młodego lekarza...

Gabinet numer 5 w środę o godz. 21:30 w Czwórce.

Komentarze
© TV4 2020