2019-10-06

„Policjantki i Policjanci”: Asia spotyka się z Dawidem

0

Czy związek z Szymonem to już dla niej zamknięty rozdział? Dziewczyna nie mogła znieść tego, że jej partner ma dziecko z inną kobietą. Jak zareaguje mężczyzna? Tymczasem Mikołaj coraz bardziej angażuje się w sprawy związane z funkcjonowaniem posterunku policji. Czy wróci do służby? Co wydarzy się w odcinkach serialu od 7 do 11 października?

Oglądaj serial „Policjantki i Policjanci” online na IPLA.TV.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 585
Zatońska i Zieliński jadą do klubu, pod którym znaleziono nieprzytomnego mężczyznę. Okazuje się, że kilka godzin wcześniej poszkodowany bawił się na imprezie i chwalił tym, że ma dużo pieniędzy. Policjanci podejrzewają motyw rabunkowy. Wkrótce na komendzie zjawia się żona mężczyzny. Nie ma pojęcia, skąd miał gotówkę. Informuje policjantów, że dostawał pogróżki od uczniów szkoły, w której pracuje jako nauczyciel matematyki.
Do baru przyjeżdża Pola. Po służbie Szymon dostaje niepokojący telefon. Tymek podczas zabawy włożył sobie coś do nosa i wylądował w szpitalu. Wieczorem Asia siedzi sama w domu. Nagle dzwoni do niej Dawid, fizjoterapeuta, z którym kiedyś się spotykała.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 586
Na komendę przychodzi kobieta zaniepokojona zniknięciem swojej córki. Dziewczyna pracuje na nocną zmianę w sklepie spożywczym. Matka boi się, że mogło się jej coś stać, gdy nad ranem wracała do domu. Natalia i Góral jadą do supermarketu. Zaskoczony kierownik informuje ich, że tego dnia zaginiona w ogóle nie przyszła do pracy. Patrol 05 udaje się na uczelnię, aby porozmawiać ze znajomymi dziewczyny. Jedna z jej koleżanek zataja przed funkcjonariuszami bardzo istotną informację.
W ciągu dnia policjanci zauważają na ulicy przerażone dziecko. Natychmiast idą do jego domu, gdzie ojciec katuje matkę chłopca. Kobieta jest w bardzo ciężkim stanie. Czy uda się ją uratować?
Natalia zabiera Juliusza i Górala na przejażdżkę samochodem należącym do niej i jej męża Łukasza. Gdy policjantka wraca do domu, dochodzi do bardzo nieprzyjemnej sytuacji.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 587
Na komendę dzwoni mężczyzna, który widział, jak bandyci uprowadzili jego sąsiada. Kowal i Zapała jadą na miejsce zdarzenia. Nagle zjawia się partnerka porwanego i tłumaczy, że to był żart. Koledzy jej ukochanego zrobili mu niespodziankę i po prostu w lekko osobliwy sposób zabrali go na wieczór kawalerski. Wkrótce jednak wychodzi na jaw, że kobieta kłamała. Dlaczego?
W barze Mikołaja trwa narada. Białach, Czarna i Michał podejrzewają, że jedna z klientek może być bita przez swojego męża i potrzebować pomocy. Przyjaciele postanawiają działać. Zuza i Krzysiek, na prośbę Wydziału Technik Operacyjnych, pod przykrywką obserwują dom pewnego przestępcy. Żeby mężczyzna nie zorientował się, że są z policji, Zapała zaczyna namiętnie całować Kowal.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 588
Zatońska i Zieliński zajmują się zgłoszeniem mężczyzny, na którego posesji zniszczono rzeźbę, jaka miała być prezentem dla jego partnera. Poszkodowany uważa, że komuś nie podobało się, że jest gejem i chciał się na nim zemścić. Policjanci typują, że sprawcą prawdopodobnie jest jeden z okolicznych wyrostków.
W międzyczasie patrol 07 dostaje wezwanie na plac zabaw, na którym ktoś pobił dziecko. Na miejscu okazuje się, że sprawa wygląda zupełnie inaczej, niż początkowo przypuszczali.
Szymon dowiaduje się, że Asia znów spotyka się z Dawidem. Jest o nią zazdrosny, ale postanawia skupić się na Idze i Tymku. Po służbie, podczas zabawy w parku, ktoś z ukrycia obserwuje całą trójkę.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 589
Aspirant Natalia Mróz i aspirant sztabowy Miłosz Bachleda jadą na plebanię, na której z sejfu ktoś ukradł znaczną sumę pieniędzy. Początkowo policjantom trudno jest wytypować potencjalnego sprawcę, bo klucze do zakrystii posiada tylko proboszcz. Okazuje się, że kradzieży mógł dokonać mężczyzna, który remontuje dach kościoła.
W barze Mikołaja Michał dopytuje szefa, co zamierza zrobić z telefonem, który zgubił w lokalu mężczyzna bijący swoją żonę. Białach opracowuje ryzykowany plan pomocy katowanej kobiecie. Udaje się do niej do domu. Nagle zjawia się mąż i rzuca się na niego z pięściami.
Po służbie Natalia zaprasza Górala do domu na obiad. W mieszkaniu nieoczekiwanie zjawia się Matylda, siostra policjantki i... nokautuje Miłosza gazem.

Który wątek jest najciekawszy?

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
„Policjantki i Policjanci”: Szokująca decyzja Białacha

Komentarze
© TV4 2020