2019-10-03

Antek Smykiewicz o roli w serialu „Miłość na zakręcie”

0

Wokalista specjalnie dla TV4.PL i IPLA.TV. Kim jest jego postać? W kogo wcielił się popularny piosenkarz? Czy Antek Smykiewicz zrezygnuje ze śpiewania na rzecz aktorstwa? Jak ważna jest miłość w życiu autora hitu „Pomimo burz”?

Oglądaj „Miłość na zakręcie” online na IPLA.TV.

- Jaką rolę grasz w serialu „Miłość na zakręcie”?
- Wcielam się w dostawcę jedzenia, który jest do mnie podobny. Ja jestem trochę życiowo roztrzepany, a przedstawiciel firmy „Szama na kwadracie” notorycznie myli zamówienia. Dostawca za każdym razem musi jakoś wybrnąć z trudnej sytuacji, co też jest mi bliskie, bo zwykle udaje mi się naprawić różne sprawy i wyjść na prostą. Można uznać, że rola choć epizodyczna, jest ciekawa.

- W których momentach pojawiasz się na ekranie?
- Jestem takim rozładowywaczem napięcia. Kiedy robi się zbyt poważnie, wkracza pan od „Szamy na kwadracie” z pomylonym zamówieniem.

  

- Twoja obecność w serialu Czwórki nie ogranicza się wyłącznie do postaci dostawcy...
- Owszem. Moja piosenka „Pomimo burz” trafiła do czołówki serialu „Miłość na zakręcie”. Bardzo się z tego cieszę, bo utwór dzięki temu dłużej pobędzie ze słuchaczami.

- Czy Antek Smykiewicz będzie teraz bardziej aktorem niż wokalistą?
- Pracuję nad kolejnym albumem muzycznym. Na rynku ma ukazać się w styczniu 2020 roku. Występy w serialu to przyjemna przygoda, której się nie do końca spodziewałem. To bardzo miłe, bo to pewnego rodzaju spełnienie marzeń.

- Masz duże doświadczenie sceniczne, występowałeś także w show w rodzaju „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Czy granie w serialu to wyzwanie, dla takiej osoby jak ty?
- Na pewno nie boję się pracy z kamerami. Staram się doświadczenie zdobyte w programach typu „live” wykorzystywać podczas pracy w filmie. Oczywiście jest trochę tremy, jeśli chodzi o współpracę z aktorami. Na planie jest świetna ekipa, która bardzo mnie wspiera. Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę odcinki ze swoim udziałem. Chcę się przekonać, jak się odnajduję na ekranie.

  

- Jak ważna w twoim życiu jest miłość?
- Jest sensem istnienia każdego człowieka. Większość z nas dąży do tego, aby poznać drugą osobę i z nią żyć. W tym roku akurat się ożeniłem. Z miłością mojego życia.

Rozmawiał Michał Pogodowski

Miłość na zakręcie od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLI.

 

Zobacz także:
Kto jest kim w serialu „Miłość na zakręcie”

Komentarze
© TV4 2019