2019-10-02

„Gabinet numer 5” - odcinek 5: Domański znów ma kłopoty

0

Lekarz znalazł się w kręgu podejrzanych o morderstwo. Jest winny? Przeciwko niemu świadczą dowody znalezione w kamienicy Talarów. Czy Adam Domański poradzi sobie z oskarżeniami? Jak potoczą się jego dalsze losy?

Policjanci z komendy w Bolesnej są przekonani że śmierć w kamienicy Talarów to było morderstwo. Na miejscu zbrodni znaleźli dowody wskazujące na możliwy udział Domańskiego. Ten jednak z właściwym dla siebie wdziękiem zaprzecza tym oskarżeniom. Czy za zabójstwem może stać Adamiak, który widziany był tego samego dnia pod kamienicą? Czy doktor znów będzie musiał uciekać przed kłopotami?

Tymczasem Grażynie znów w wykonywaniu obowiązków służbowych najbardziej przeszkadzają pacjenci. Zwłaszcza mały Szulc, proszący, aby ktoś zajął się jego ojcem, który oberwał piłką w głowę. Z kolei Młody, z pomocą przyjaciela - Jarosława Kozioła, próbuje przeprosić narzeczoną za swoją wczorajszą absencję. Ta jednak nie ma ochoty z nim rozmawiać.

W przeciwieństwie do Ani, którą młodzi lekarze spotykają w przychodni. Kozioł jest pod wrażeniem dziewczyny i od razu zaprasza ją na swoje urodziny. Okazuje się, że ta trójka świetnie się dogaduje a ilość spożytych procentów spowoduje podjęcie decyzji o przeniesieniu imprezy do Przychodni. Dla Mieszka i Ani będzie to wieczór którego długo nie zapomną. Podobnie jak Grażyna, która jako pierwsza zjawi się rano w przychodni...

Gabinet numer 5 w środę o godz. 21:30 w Czwórce.

Komentarze
© TV4 2020