2019-09-29

„Policjantki i Policjanci”: Mikołaj nie taki święty?

0

Pech nie przestaje prześladować Białacha, a może są tego inne powody? Bar byłego policjanta zostaje zniszczony, a do tego w internecie aż huczy od negatywnych komentarzy. Komu na tym zależy? Co wydarzy się w odcinkach 580-584 serialu „Policjantki i Policjanci”?

Oglądaj serial „Policjantki i Policjanci” online na IPLA.TV.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 580
Podczas patrolu aspirant Natalia Mróz i aspirant sztabowy Miłosz Bachleda zauważają na ulicy zataczającą się dziewczynę, w brudnym, podartym ubraniu. Zawożą ją do szpitala. Okazuje się, że nastolatka ma amnezję, która prawdopodobnie jest wynikiem przeżytej traumy. Policjanci muszą ustalić, jak nazywa się ofiara i co jej się stało. Podejrzewają, że mogła być świadkiem zbrodni albo ktoś ją porwał, ale udało jej się uciec.
Tymczasem na komendę trafia uliczny magik. Po jego wizycie policjanci dokonują zaskakującego odkrycia. Pod koniec dnia patrol 05 bierze udział w obławie na agencję towarzyską. W trakcie akcji Natalia odkrywa, że bardzo dobrze zna jednego z klientów. Mężczyzna prosi ją o przysługę.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 581
Zuza i Zapała jadą do portu rzecznego na Odrze. Do brzegu przybiła łódka, na której jeden z pracowników znalazł tajemniczy pakunek - kolekcję drogocennych złotych monet. Wkrótce okazuje się, że skarb zniknął. Policjanci próbują ustalić, jak pieniądze znalazły się w tym miejscu i co się stało z człowiekiem, który prawdopodobnie płynął łódką. W ciągu dnia na komendzie zjawia się właściciel kolekcji. Okazuje się, że były chłopak jego córki jest marynarzem.
Pracownicy baru Mikołaja z przerażeniem odkrywają, że ktoś zdewastował elewację lokalu. Później jeden z klientów pokazuje ekipie knajpy, że w internecie pojawiło się wiele niepochlebnych opinii na temat „Świętego Mikołaja”. Kto próbuje zaszkodzić byłemu policjantowi i dlaczego? Po służbie Zuza i Zapała idą pobiegać do parku. Partnerzy miło spędzają razem czas.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 582
Zatońska i Zieliński zauważają na ulicy zataczającego się mężczyznę, który trzyma się za twarz. Świadek zeznaje, że ktoś napadł na poszkodowanego i zaatakował go gazem łzawiącym. Patrol 07 udaje się do domu domniemanego sprawcy. Mężczyzna pokazuje policjantom zapis z wideo rejestratora w swoim samochodzie. Z nagrania wynika, że przebieg zdarzenia był zupełnie inny, niż początkowo sądzili.
Asia i Szymon jadą do starszego mężczyzny, który znalazł na śmietniku paczkę z pieniędzmi. Zjawia się człowiek, który twierdzi, że staruszek go okradł. Szymona i Igę czeka chwila prawdy. Jaki związek ma z tym mężczyzna, z którym Iga spędziła namiętną noc?

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 583
Załoga numer 05 jedzie do butiku, przed którym doszło do eksplozji. Ranne zostało kilkuletnie dziecko - syn właścicielki sklepu. Okazuje się, że kobieta handlowała m.in. futrami. Natalia i Góral podejrzewają, że bombę mogli podłożyć ekolodzy, którzy od jakiegoś czasu grozili matce poszkodowanego dziecka. Podczas przeglądania nagrań z monitoringu, zamontowanego w sklepie, policjanci dokonują szokującego odkrycia.
Pola składa zeznania, które mogą zaszkodzić Mikołajowi. W związku z tą sprawą na komendzie zjawiają się Czarna i Michał.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 584
Policjanci z patrolu 06 udają się do sklepu monopolowego, w którym podczas napadu ktoś ukradł pieniądze z kasy i ranił nożem ekspedientkę. Szybko okazuje się, że monitoring w sklepie nie działa - specjalnie został wyłączony. Podejrzana jest córka właścicieli, która dzień wcześniej pokłóciła się z poszkodowaną. Problem polega na tym, że dziewczyna gdzieś zniknęła. Policjanci postanawiają porozmawiać z jej chłopakiem.
Podczas przejazdu przez miasto Zuza i Zapała zauważają na chodniku kobietę, która wykręca rękę jakiemuś mężczyźnie. Twierdzi, że ją molestował. Oskarżony zapewnia, że to nieprawda. Po prostu bierze udział w kursie skutecznego podrywania.
Po służbie Krzysiek zanosi Zuzie do domu nowy zasilacz do komputera. Koleżanka proponuje mu wino. Kilka godzin później do drzwi puka Emilka, która jest zaniepokojona długą nieobecnością męża.

Który wątek jest najciekawszy?

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
„Policjantki i Policjanci”: Szokująca decyzja Białacha

Komentarze
© TV4 2020