2019-09-22

„Policjantki i Policjanci”: Na ratunek samobójczyni

0

Nowy funkcjonariusz powstrzymuje dziewczynę przed skokiem z mostu. Jak na komendzie przyjmą Miłosza Bachledę? Czy stanie się mocnym punktem zespołu? Tymczasem Białach ma nowe kłopoty - w jego lokalu klient zjadł posiłek... ze szkłem! Co jeszcze wydarzy się w odcinkach serialu emitowanych od 23 do 27 września?

Oglądaj serial „Policjantki i Policjanci” online na IPLA.TV.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 575
Załoga patrolu 06 jedzie na pole namiotowe, gdzie zaginęła atrakcyjna studentka. Znajomi ostatnio widzieli ją podczas mocno zakrapianej nocnej imprezy. Okazuje się, że dziewczyna pokłóciła się z jedną z koleżanek, a poza tym poznała przystojnego mężczyznę.

Kowal i Zapała przesłuchują świadków, a w międzyczasie grupa nurków przeszukuje pobliskie jeziorko. Czy dziewczyna mogła się utopić? A może ktoś ze znajomych zrobił jej krzywdę? Juliusz i Profos uważnie przyglądają się Zuzie i Zapale. Zaczynają podejrzewać, że partnerzy z patrolu 06 mogą mieć się ku sobie. Krzysiek i Zuza są oburzeni tym pomysłem i zapewniają, że nic ich nie łączy. Tymczasem w barze Mikołaja zjawia się tajemniczy mężczyzna. Okazuje się, że jest policjantem, który chce poznać Białacha.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 576
Młodszy aspirant Szymon Zieliński i starsza posterunkowa Joanna Zatońska jadą do mieszkania wynajmowanego przez dwie studentki, które w nocy ktoś okradł. Policjanci stwierdzają brak śladów włamania. Okazuje się, że dziewczyny bez wiedzy właścicieli podorabiały klucze do lokum, dlatego podejrzenia o kradzież padają na siostrę jednej z nich i chłopaka drugiej.

W ciągu dnia Zatońska i Zieliński otrzymują wezwanie o zakłócaniu porządku. Okazuje się, że grupka młodych ludzi zorganizowała sobie sesję zdjęciową w... miejskiej fontannie. Z pozoru prosta interwencja przybiera nieoczekiwany obrót. Na komendzie zjawia się Łukasz, były mąż Igi. Przekazuje Szymonowi niepokojące informacje. Zieliński musi podjąć trudną decyzję.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 577
Na komendzie pojawia się nowy policjant - Miłosz Bachleda. Zostaje ustalone, że będzie tworzył duet z Natalią Mróz, po tym, jak Wojtek Niedźwiecki nieoczekiwanie poprosił o dłuższy urlop. Nowa załoga 05 wyjeżdża na pierwszy wspólny patrol i zauważa maturzystkę, która próbuje skoczyć z mostu. Dziewczyna dzień wcześniej była na imprezie i nic z niej nie pamięta. Badania przeprowadzone w szpitalu wykazują, że została zgwałcona.

Bachleda i Mróz muszą ustalić, kto jest sprawcą. W tym celu udają się do mieszkania ofiary, a następnie do nocnego klubu, w którym dokonują zaskakującego odkrycia. W barze Mikołaja jeden z gości znajduje w jedzeniu szkło. Dochodzi do ostrej awantury, a klient domaga się odszkodowania. Białach podejrzewa, że w całej sprawie może być drugie dno.

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 578
Dzień rozpoczyna się od dramatycznego wezwania. Podkomisarz Kowal i sierżant Zapała jadą na tyły centrum handlowego, gdzie obok śmietnika znaleziono nieprzytomnego mężczyznę. Okazuje się, że jest on freeganinem, czyli żywi się m.in. odpadkami wyrzucanymi przez sklepy. Znajomi ofiary uważają, że mógł zostać celowo otruty przez pracownika jednego z marketów. Wkrótce patrol udaje się do przyczepy, w której mieszka poszkodowany. Zuza i Zapała zauważają na niej niepokojący napis. Funkcjonariusze spotykają się z narzeczoną ofiary oraz jego bratem. Uzyskują informacje, które kierują śledztwo na zupełnie nowe tory.

W ciągu dnia zdesperowana kobieta prosi policjantów o pomoc. Łódka z dwójką jej dzieci zerwała się z pomostu i dryfuje na jeziorze. Czy Zapale uda się uratować przerażone maluchy? Po służbie Zuza i Krzysiek idą do klubu, w którym spotykają Wojtka. Policjant jest kompletnie pijany...

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 579
Na jednej z ulic zostaje brutalnie pobita staruszka. Po przybyciu na miejsce Zatońska i Zieliński rozmawiają z mężczyzną, który znalazł ofiarę oraz bezdomnym, który z oddali widział całe zajście. Okazuje się, że jakiś chłopak wyskoczył z auta i nagle zaczął okładać kobietę łomem. Wkrótce patrol 07 rozmawia z mężczyzną, któremu skradziono samochód, wykorzystany podczas tego napadu. Pojawiają się nowe tropy, ale wciąż nie jest jasny motyw - dlaczego ktoś chciał skatować niewinną starszą panią?

W barze Mikołaja zjawia się Pola, która proponuje kontuzjowanemu Białachowi leczniczy masaż. Sytuacja szybko wymyka się spod kontroli. Tymczasem dochodzi do ostrej konfrontacji między Asią a Igą. Matka Tymka oskarża Zatońską, że nastawia syna przeciwko niej.

Który wątek jest najciekawszy?

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
„Policjantki i Policjanci”: Szokująca decyzja Białacha

Komentarze
© TV4 2020