2019-09-10

„Miłość na zakręcie” - odcinek 14: Uczucie silniejsze niż zazdrość

0

Daria godzi się z Sebastianem. Czy wybaczyła obecność Moniki w domu mechanika? Przypadkowo przebojowa singielka odkrywa drugie oblicze mężczyzny.

- Jestem ugodowym chłopakiem, a ty mówiłaś, że nasz związek jest bez zobowiązań. Koleżance chciałem tylko pomóc. Nic mnie z nią nie łączy. Boi się byłego faceta, który jest psycholem - w taki sposób Sebastian tłumaczył Darii wieczorną obecność obcej kobiety w jego mieszkaniu. - Coraz bardziej mnie wkurzasz - stwierdza z uśmiechem bizneswoman i namiętnie całuje swojego wybranka. Czy kryzys został na dobre zażegnany?

Lekcję tańca na rurze z nowym klientem przerywa Monice brutalne najście Sławka. - Myślałaś, że masz mnie już z głowy?! - grzmi były chłopak recepcjonistki Auto-Kawexu. - Ile jej płacisz ze seks? - zaczepnie zwraca się w kierunku mężczyzny, który szlifuje taniec u boku Moniki. Nieoczekiwanie okazuje się, że pozorny fajtłapa, który ćwiczy taniec na rurze, to policjant. W profesjonalny sposób wykręca ręce Sławkowi… Czy namolny były facet na dobre zniknie z życia Moniki?

Martyna jest zła na ojca, który próbuje na siłę i wbrew jej woli pogodzić ją z dawnym chłopakiem. Woźniar chce za wszelką cenę rozdzielić córkę z Krystianem Kaweckim. Tymczasem Ania wpada do domu z szokującą informacją…

Miłość na zakręcie od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.

Zobacz także:
„Miłość na zakręcie” - odcinek 13: Wzajemna pomoc
„Miłość na zakręcie” - odcinek 12: Kłopotliwa lokatorka
„Miłość na zakręcie” - odcinek 11: Nietypowa lekcja
„Miłość na zakręcie” - odcinek 10: Rodzinny spór
„Miłość na zakręcie” - odcinek 9: Auto-Kawex pod ostrzałem

Komentarze
© TV4 2019