2019-09-03

„Miłość na zakręcie” - odcinek 10: Rodzinny spór

0

Woźniar musi wytłumaczyć się córce ze znajomości z Kaweckimi. Podobną rozmowę przeprowadza Jowita ze swoim synem. Jak skończyły się te dyskusje? Czy wpłynęły na relacje zakochanych Krystiana i Martyny?

- Ja się spotykam z Martyną, a tobie nikt nie nakazuje spotykania się z jej ojcem - podsumowuje zastrzeżenia Jowity jej 18-letni syn. Informacja o tym, że to Woźniar - tata Martyny, chce przejąć Auto-Kawex, nie robi na Krystianie pozornie większego wrażenia. Mimo to podczas spotkania młodych dochodzi między nimi do pierwszej kłótni. Czy miłość Martyny i Krystiana będzie silniejsza od sporu ich rodziców?

Darek jest rozczarowany, że nikt nie zainteresował się jego profilem zamieszczonym na portalu randkowym. Z pomocą nieoczekiwanie przychodzą mu sąsiadki. Daria zwierza się Jowicie z huśtawki emocji, które przeżywa, spotykając się z jej mechanikiem…

Nieoczekiwanie Kawecka zastaje w swoim biurze spore zmiany, które okazują się dziełem Włodka wyznającego zasady feng shui. Meble zostały całkowicie poprzestawiane, właścicielka autocentrum nie można odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Czy Włodek okaże się równie dobrym architektem co księgowym?

Miłość na zakręcie od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.

Zobacz także:
„Miłość na zakręcie” - odcinek 9: Auto-Kawex pod ostrzałem
„Miłość na zakręcie” - odcinek 8: Zakrapiany wieczór
„Miłość na zakręcie” - odcinek 7: Uczuciowy zawrót głowy
„Miłość na zakręcie” - odcinek 6: Urodziny i kłopotliwy prezent
„Miłość na zakręcie” - odcinek 5: Zwariowany dzień

Komentarze
© TV4 2019