2019-05-13

„Policjantki i Policjanci”: Popek w obsadzie serialu

0

Kogo gra znany raper i zawodnik MMA w popularnym serialu Czwórki? Paweł Mikołajuw wcielił się w postać, która pełni kluczową funkcję w wydarzeniach związanych z losami komendy. Czy Popek wywróci losy policjantów do góry nogami?

Popka można zobaczyć u boku Laury Samojłowicz, serialowej Kariny, jako „Doktorek” - gangstera, który ma niejasny związek z tajemnicą, jaką funkcjonariuszka ukrywa przed współpracownikami z posterunku.

Grana przez Pawła Mikołajuwa postać to niebezpieczny, bezwzględny, a jednocześnie bardzo inteligentny przestępca. Ma on zagadkową przeszłość, a jego demoniczny wygląd wyraźnie kontrastuje z wyszukanymi manierami…

To nie pierwsze doświadczenie aktorskie popularnego muzyka oraz zawodnika MMA. Popek zagrał już w serialu „W rytmie serca”, gdzie również wcielił się w postać należącą do grupy przestępczej. - Powoli uczę się aktorstwa. To już mój drugi serial - powiedział. - Muzyka to moja pasja. Tu nie muszę się niczego uczyć, bo wszystko znam - dodał twórca hitów „Braci się nie traci” i „Dirty Diana”.

Na małym ekranie wystąpił także w programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W ósmej edycji u boku Janji Lesar radził sobie bardzo dobrze, dochodząc do 3. miejsca. Jest trzecim uczestnikiem tego show w serialu „Policjantki i Policjanci”, obok Mariusza Węgłowskiego oraz Kasi Vu Manh, która również dołączyła do obsady hitowej produkcji Czwórki.

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce.

Zobacz także:
Para z „Tańca z Gwiazdami” razem w hicie Czwórki
„Policjantki i Policjanci”: 10. sezon równie dramatyczny?
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”: Co nowego?

 
Komentarze
© TV4 2019