2019-05-09

Para z „Tańca z Gwiazdami” razem w hicie Czwórki

0

Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh wspólnie nie tylko na parkiecie. Aktor i jego taneczna partnerka spotkali się na planie hitu Czwórki „Policjantki i Policjanci”. Para wystąpiła aż w ośmiu odcinkach „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” i pożegnała się z programem dopiero na trzy tygodnie przed finałem. Teraz będziemy mogli oglądać ich razem na ekranie, ale w zupełnie innej produkcji i na innej antenie.

Para bardzo się polubiła i zaprzyjaźniła podczas udziału w tanecznym show, chociaż tancerka wyznała, że była wymagającą nauczycielką i aktor raczej nie mógł liczyć na taryfę ulgową. Musiał nie tylko sprostać trudnym wyzwaniom na parkiecie, ale też godzić intensywne treningi w Warszawie z nagraniami serialu we Wrocławiu.

Teraz role trochę się odwróciły i to Kasia Vu Manh stawia pierwsze kroki na planie fabularnej produkcji u boku doświadczonego kolegi, który w „Policjantkach i Policjantach” gra już od dziesięciu sezonów. Mariusz Węgłowski pod wieloma względami bardzo przypomina granego przez siebie w serialu Białacha - twardziela z sercem na dłoni i ujmującym poczuciem humoru, ale jest też łagodnym i wyrozumiałym mentorem dla początkującej koleżanki.

W serialu „Policjantki i Policjanci” Kasia Vu Manh wcieli się w postać nowej pielęgniarki - Poli, która pojawi się na oddziale, gdzie leży Mikołaj Białach. Policjant dochodzi do siebie po ryzykownej operacji, będącej jedyną szansą na odzyskanie władzy w nogach, którą utracił po postrzale w czasie niebezpiecznej akcji.

Sympatyczna Pola od razu nawiązuje świetny kontakt z Mikołajem. Pomaga też zakochanej w nim Oli zaaranżować randkę w szpitalnej sali. Romantyczna kolacja ma sprawić, by przykuty do łóżka Mikołaj poczuł się jak podczas wyjścia do eleganckiej restauracji. Wkrótce to Pola będzie potrzebowała pomocy. Czy Mikołaj będzie w stanie ją uratować?

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
„Taniec z Gwiazdami”: Nie ma dla nich miejsca w półfinale
Oni odpadli w filmowym odcinku „Tańca z Gwiazdami”
Im już dziękujemy! W „Tańcu z Gwiazdami” zostało pięć par
To ich ostatni odcinek „Tańca z Gwiazdami”. Pełen wspomnień!
„Taniec z Gwiazdami”: Bajkowe pożegnanie z kolejną parą
Usłyszeli „arrivederci” i odpadli z „Tańca z Gwiazdami”
Dla nich to koniec przygody z „Tańcem z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami” już bez dwóch pierwszych gwiazd

 

 

 
Komentarze
© TV4 2019