Co to za spotkanie!
Wydarzenie, podobnie jak w zeszłym roku, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem - mimo podwojenia przez organizatorów liczby miejsc na zlot, ich pula wyczerpała się już w kilka minut po rozpoczęciu rejestracji, a w dniu imprezy jeszcze przed otwarciem kina przy wejściu czekały grupki fanów, na długo, zanim na miejsce przybyli twórcy i aktorzy: Anna Bosak-Machnicka, Mariusz Węgłowski, Anna Kukawska, Wojciech Sikora, Paweł Kowalczyk, Magda Kocoń, Przemysław Puchała, Paweł Palcat, Miłosz Błach, Magda Malcharek i Dariusz Dudzik. Wspaniała atmosfera, pełna radości, śmiechu, a nierzadko też wzruszeń, towarzyszyła aktorom i publiczności przez cały czas.
Wyświetl ten post na Instagramie
Udane spotkanie
„II Zlot Fanów Serialu „Policjantki i Policjanci” za nami. Fajnie było Was wszystkich spotkać i wspólnie świętować rozpoczęcie dwudziestego trzeciego sezonu oraz dwudziestopięciolecie Czwórki! Ogromne podziękowania za zorganizowanie tak fantastycznej imprezy i do zobaczenia” - w ten sposób podsumował w mediach społecznościowych wydarzenie Paweł Palcat, serialowy Szulc. - Zobaczyć wasze uśmiechnięte twarze, kochani - bezcenne!” - oznajmił Mariusz Węgłowski podczas spotkania na żywo.
Wyświetl ten post na Instagramie
Wdzięczność fanów
Mikołaj Błach umieścił zaś zdjęcie prezentów, które dostał od fanów i fanek. Przyznaje, że takie spotkania dają mu dużo radości i sił do dalszego grania. „Dajecie mi jeszcze więcej motywacji do działania w tej branży” - napisał pod opublikowanym zdjęciem. - Było wzruszająco, radośnie i głośno! Dziękujemy, że byliście z nami! - podsumowała produkcja serialu pod umieszczoną rolką z wydarzenia.
Wyświetl ten post na Instagramie
Niespodzianki dla widzów
Niespodzianką, która wywołała duże poruszenie i niesamowite brawa było pojawienie się Alicji Dąbrowskiej, zwiastujące powrót do serialu postaci Leny Kamińskiej-Szulc. „Patrzę I własnym oczom nie dowierzam!”, „Cieszę się ogromnie! Lena i Szulc to moja ulubiona para!”, „Cudnie” - nie ustawali w zachwytach komentujący wydarzenie fani.
Wyświetl ten post na Instagramie
Prawdziwie ważne
Anna Bosak wyznała TV4.PL, co jest naprawdę cennego w takich spotkaniach na żywo z fanami. - To są bardzo miłe momenty, że można komuś tak autentycznie wkręconemu w efekty mojej pracy codziennej przybić piątkę. To, co obserwuję na przestrzeni lat i co jest bardzo dla mnie ciekawe, to to, że kiedyś był podpis na zdjęciu, a teraz fani głównie pytają, czy mogą się do mnie przytulić. I to jest też super, że taki moment faktycznego bycia razem jest dla tych ludzi ważny - mówi serialowa Natalia. - Jestem zawsze bardzo poruszona i wdzięczna za te wszystkie spotkania z fanami, bo to jest naprawdę niesamowite. Faktyczne obcowanie z człowiekiem i poczucie, że moja praca daje komuś radość, ktoś ją przeżywa i ona stanowi wartość dla tej osoby - nie może być lepiej - podsumowuje.
Wyświetl ten post na Instagramie
Zaproszenie do oglądania
Fani mogli porozmawiać z aktorami, zrobić sobie z nimi zdjęcia i zdobyć ich autografy. Każdy dostał też upominek i słodkości od Czwórki, obchodzącej w tym roku swoje 25-lecie, z której to okazji nie mogło zabraknąć okolicznościowego tortu. Wspaniałe prezenty, własnoręcznie wykonane, miało też dla swoich ulubieńców wielu fanów, a ich kreatywność i praca, jaką musieli włożyć w te dzieła, zrobiły na aktorach duże wrażenie.
Gratką dla zebranych był przedpremierowy pokaz pierwszego odcinka nowego sezonu, a dodatkową atrakcją obecność dolnośląskiej policji, którą reprezentowali na miejscu m.in. funkcjonariusze oddziału prewencji, antyterroryści i pirotechnicy oraz policyjny robot do zadań specjalnych.
Aktorzy, korzystając z chwili spotkania, zaprosili widzów do oglądania najnowszego 23. sezonu serialu, którego premierowy odcinek mogli obejrzeć na zlocie fani. Jakie mieli wrażenia? Co ich zaskoczyło? Oglądaj nowe perypetie uwielbianych bohaterów w produkcji „Policjantki i Policjanci” w Czwórce.
Wyświetl ten post na Instagramie
„Policjantki i Policjanci” od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce.