2024-06-06

Kulisy i koncert „Dzień Dziecka z Fundacją Polsat” w Czwórce

0

Plejada gwiazd, m.in. Blanka, Julia Żugaj, Sara James, Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz oraz Stefano Terrazzino, na scenie 1 czerwca w Skierniewicach, podczas koncertu zorganizowanego przez Fundację Polsat z okazji Dnia Dziecka. Retransmisja tego niezwykłego wydarzenia 8 czerwca o godz. 16:00 w Czwórce, a kulisy tego samego dnia w programie „Jesteśmy dla dzieci” o godz. 11:00.

Wielkie święto
„Dzień Dziecka z Fundacją Polsat” to co roku radosne i pełne atrakcji wydarzenie, któremu towarzyszy koncert z udziałem największych gwiazd. W 2024 roku przy wsparciu miasta Skierniewice zaproszono do wspólnego świętowania najgorętsze nazwiska młodej polskiej estrady. W rytm przebojów pod sceną szalała nie tylko najmłodsza publiczność.

Gwiazdy na scenie
Wokalistki Blanka i Sara James oraz najpopularniejsza obecnie śpiewająca influencerka Julia Żugaj wykonały swoje największe przeboje, wprawiając publiczność w stan euforii. Doskonała zabawa trwała podczas występów rozśpiewanego tancerza w Polsce Stefano Terrazzino, finalisty show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi!”. Całość poprowadził niezawodny duet Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Na scenie jako prowadząca zadebiutowała też Julia Żugaj, a gwiazdy chętnie dzieliły się doświadczeniami z fanami w mediach społecznościowych.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Dać trochę siebie
Zaangażowani w to wydarzenie doceniają możliwość brania udziału w charytatywnych działaniach. - Uwielbiam prowadzić koncerty Fundacji Polsat, jest niezwykła atmosfera, mnóstwo dobrego flow - wypowiada się prowadzący Krzysztof Ibisz. Stefano Terazzino docenia cel i poczucie, że może coś dać innym. - Super, że możemy robić coś, co kochamy i jeszcze pomagać - mówi z kolei Blanka.

Dzieciństwa czas
W Dniu Dziecka większość dorosłych wspomina beztroskę przeszłości. Dla Julki Żugaj największym zmartwieniem był powrót do domu z podwórka na kolację, a za smak dzieciństwa uważa lody truskawkowe. Stefano Terrazzino tęskni za czasem, kiedy mógł... spać spokojnie jak dziecko. - Miałam wtedy czas na nie robienie niczego i moc kreatywnej energii - mówi Blanka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Fundacja Polsat (@fundacjapolsat)

Wyjątkowe miasto
Fundacja Polsat od kilku lat angażuje się w działania na rzecz specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. J. Korczaka w Skierniewicach. Skierniewice to miasto „Zakochane w pomaganiu”. To hasło jest także bliskie Fundacji Polsat, dlatego łącząc siły, jesteśmy w stanie pomagać wielu dzieciom. Fundacja Polsat w 2022 roku zakończyła pierwszą od ponad 20 lat gruntowną renowację Oddziału Dziecięcego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Skierniewicach. Szpital jest największym ośrodkiem medycznym pomiędzy Warszawą a Łodzią, rocznie hospitalizuje blisko 1000 pacjentów, od okresu noworodkowego do ukończenia osiemnastego roku życia.

Radość dzieci w Czwórce
Koncert Fundacji Polsat z okazji Dnia Dziecka w Czwórce 8 czerwca o godz. 16:00. Wyjątkowe emocje uczestników wydarzenia w Skierniewicach także w programie „Jesteśmy dla Dzieci” tego samego dnia o godz. 11:00 na antenie stacji.

Jesteśmy dla dzieci w sobotę o godz. 11:00 w Czwórce.

Więcej informacji o działaniach Fundacji Polsat na www.fundacjapolsat.pl