2024-03-27

Nowy Mateusz uczestnikiem „Love Island. Wyspa miłości”

0

Jak się okazuje, singiel nie miał daleko, bo trafił do hiszpańskiej willi prosto z Teneryfy. Tam mieszka i prowadzi działalność gospodarczą, ale nadal szuka wybranki, z którą szczęśliwie ułożyłby sobie życie prywatne. Kim jest Mateusz Bębnowski i jakie cechy charakteru wykorzysta, żeby osiągnąć swój cel? Zrobi zamieszanie w 9. edycji „Love Island. Wyspa miłości”?

Przełomowe wydarzenia
Na jego życie ogromny wpływ miał wypadek na motocyklu. Wtedy przewartościował sobie wszystko i zaczął inaczej patrzeć w przyszłość. Także wakacyjna podróż na Wyspy Kanaryjskie okazała się kluczowa. Nie dość, że zakończyła się przeprowadzką, to kilkanaście lat temu związała go z Teneryfą aż do dzisiaj. Własna firma budowlana zapewnia mu bezpieczeństwo finansowe.

  

Komfortowo i luksusowo
Mateusz od trzech lat jest singlem, rozwodnikiem. Ceni sobie niezależność, ale chciałby mieć obok siebie wartościową partnerkę. Taką, dla której nie będzie ojcem, a przyjacielem. Podobają mu się kobiety o latynoskim typie urody. Co oferuje? Jest tajemniczy, uwodzicielski, uroczy i spontaniczny. Lubi wyzwania i często podejmuje ryzyko. Czy znów wszystko postawi na jedną kartę?

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku i w niedzielę o godz. 22:00 w Czwórce.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci