2024-03-26

Filmowa Wielkanoc w Czwórce. Zobacz, co oglądać w Święta!

0

Oferta stacji dla całej rodziny od Wielkiej Soboty 30 marca do Wielkanocnego Poniedziałku 1 kwietnia. Znakomite kino familijne, szeroki wybór komedii oraz pełne akcji hity wielkiego ekranu. Wśród świątecznych propozycji Czwórki każdy znajdzie coś dla siebie. Zobacz program!

WIELKA SOBOTA, 30 marca 2024 roku

„Billy Madison” - godz. 11:55
Komedia obyczajowa, w której Billy Madison marnotrawi młodość na lenistwie, aż w końcu ojciec-milioner postanawia sprawdzić, czy syn udźwignie w przyszłości ciężar zarządzania majątkiem. Ojcowskie ultimatum brzmi: albo w 24 tygodnie zaliczysz egzaminy z wszystkich 12 lat szkoły, albo majątek przejdzie na prokurenta firmy. Czy młody mężczyzna będzie chciał dorosnąć do roli posiadacza majątku?

„Mission: Impossible 2” - godz. 13:50
Agent specjalny Ethan Hunt (Tom Cruise) powraca w drugiej części wielkiego przeboju kinowego, zrealizowanej przez mistrza kina akcji Johna Woo. Bohater po raz kolejny staje przed „niemożliwym do wykonania” zadaniem. Sean Ambrose (Dougray Scott), były agent rządowy, wykrada z laboratorium firmy farmaceutycznej próbki śmiertelnego wirusa zwanego Chimerą. Chce sprzedać wirusa firmie zajmującej się produkcją leków zwalczających tego wirusa, by później wywołać światową epidemię i wzbogacić się na zyskach ze sprzedaży antidotum. Sean ma jednak jeden słaby punkt: swoją byłą narzeczoną, piękną Nyah Nordoff-Hall (Thandie Newton) międzynarodowej klasy złodziejkę. Zadaniem Hunta jest ją zwerbować i tym tropem trafić do Ambrose'a. Ethan nie spodziewa się jednak, że zakocha się (z wzajemnością) w „przynęcie”. Agent z pomocą z Nyah i geniusza komputerowego Luthera Stickella (Ving Rhames), zrobi wszystko, by powstrzymać szalonego przestępcę i zniszczyć wszystkie istniejące próbki wirusa.

„Granice wytrzymałości” - godz. 16:30
Młody himalaista Peter Garrett (Chris O'Donnell) musi wyruszyć na ratunek swej siostrze Annie (Robin Tunney) uwięzionej w lodowej grocie na niedostępnym szczycie K2. Towarzyszą mu ekscentryczny himalaista (Scott Glenn), dla którego góry zdają się nie mieć tajemnic i kanadyjska lekarka (Izabella Scorupco), która traktuje wyprawę jako okazję do łatwego wzbogacenia się. Wszystkich czeka starcie z naturą i walka o przetrwanie. Zdjęcia realizowano w majestatycznej scenerii nowozelandzkich Alp Południowych, co przydało scenom rozgrywającym się w niedostępnych górach niezwykłego realizmu...

„Robin Hood: książę złodziei” - godz. 19:00
Jeden z największych przebojów kinowych lat 90. Robin z Locksley (Kelvin Costner), powraca do Anglii z przyjacielem Azeemem (Morgan Freeman), który pomógł mu w ucieczce z saraceńskiej niewoli. Na miejscu okazuje, że jego ojciec został zamordowany, a jego rodzinne dobra zagarnięte przez żołnierzy szeryfa z Nottingham (Alan Rickman). Robin chroni się w lesie Sherwood i zostaje przywódcą powstania przeciwko szeryfowi.

„Ciche miejsce” - godz. 22:00
Świat pogrąża się w chaosie, kiedy opanowują go tajemnicze, żądne krwi istoty, które są niezwykle wyczulone na dźwięk. Evelyn (Emily Blunt) oraz jej mąż Lee Abbott (John Krasinski) starają się przetrwać w nowych okolicznościach. Za wszelką cenę pragną uchronić swoją rodzinę przed śmiercią. Żyją w ciągłym napięciu, koncentrując się na tym, by nie wydawać i nie generować żadnych dźwięków, które mogłyby być dla nich dramatyczne w skutkach.

NIEDZIELA WIELKANOCNA, 31 marca 2024 roku

„Agent XXL” - godz. 11:55
Doskonała komedia sensacyjna z brawurową rolą Martina Lawrence’a. Agent FBI Malcolm Turner jest prawdziwym mistrzem kamuflażu, który staje przed najtrudniejszym wyzwaniem w swojej karierze. Razem ze swym partnerem Johnem jedzie do prowincjonalnego miasteczka na południu Stanów Zjednoczonych, żeby pojmać groźnego recydywistę. Malcolm zastawia pułapkę w domu sędziwej Hattie Mae Pierce zwanej Mamuśką. Niestety, okazuje się, że kobieta musi nagle wyjechać, by zaopiekować się chorą przyjaciółką. Malcolm nie ma innego wyjścia jak tylko przeistoczyć się w gigantyczną panią Pierce.

„Bibliotekarz II: Tajemnice kopalni króla Salomona” - godz. 14:00
Druga część przygód Flynna Carsena, młodego pracownika niezwykłej Biblioteki Metropolitalnej, w której przechowywane są takie skarby jak puszka Pandory, Arka Przymierza czy Excalibur. Badając pewien starożytny egipski zwój, bibliotekarz odkrywa, że był on własnością króla Salomona. Czy pod postacią tajemniczych znaków kryje się mapa do legendarnych kopalni króla? Czy doprowadzi ona Flynna do rozwiązania jednej z największych zagadek przeszłości?

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY, 1 kwietnia 2024 roku

„Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas!” - godz. 10:00
Fred Flintstone (Mark Addy) i jego najlepszy przyjaciel Barney Rubble (Stephen Baldwin) właśnie ukończyli Akademię Bronto Crane co zapewni im dobrą pracę w kamieniołomie. Tymczasem w Bedrock pojawia się Wilma Slaghoople (Kristen Johnston), młoda i piękna córka bogatego Pułkownika (Harvey Korman) i Pearl Slaghoople (Joan Collins), która uciekła z domu, by uniknąć małżeństwa z nudnym absolwentem Princestone Chipem Rockefellerem (Thomas Gibson). Wilma zaprzyjaźnia się z Betty O'Shale (Jane Krakowski) i zatrudnia się w miejscowym Bronto King, gdzie dziewczyny poznają Freda i Barneya, którzy zakochują się w nich i zapraszają je na romantyczny weekend w Rock Vegas. Ich śladem podąża Chip, który nie zamierza zrezygnować z Wilmy i jej fortuny i ma już plan, jak pozbyć się Freda.

„Robin Hood - faceci w rajtuzach” - godz. 11:55
Świetna parodia filmu „Robin Hood: książę złodziei” z Kelvinem Costnerem w roli głównej, wyreżyserowana przez Mela Brooksa. Robin Hood (Cary Elwes) ucieka z więzienia w Jeruzalem i wraca do Anglii, gdzie zastaje kraj uciskany przez okrutnego księcia Jana i szeryfa Rottingham, a swój majątek i ziemie w ich rękach. Robin wraz ze swoim czarnoskórym przyjacielem Apsikiem i resztą wesołej kompanii z lasu Sherwood postanawia walczyć z niesprawiedliwością. Przy okazji zakochuje się, w pięknej lady Marian.

„Goście, goście” - godz. 16:45
Doskonała komedia z Jeanem Reno i Christianem Clavierem w rolach głównych. Wracający z wyprawy krzyżowej francuski rycerz, Godefroy de Papincourt, na skutek pomyłkowo użytego zaklęcia, zostaje przeniesiony wraz ze swoim giermkiem w czasy współczesne, gdzie zaprzyjaźnia się ze swym własnym potomkiem, dziś bankrutującym, właścicielem popadającego w ruinę zamku. Wspólnie przekształcają posiadłość w park rozrywki dla dzieci. Jeden z największych hitów w dziejach francuskiego kina.

Zaplanuj Wielkanoc z Czwórką!