2024-03-21

„Pamiętniki z wakacji”: Swaty, tańce oraz awantury z Grażyną

0

Wakacyjne szaleństwo, miłość, słońce i przygoda oraz niezliczone zwroty akcji wśród malowniczych wzgórz, pięknych plaż i atrakcji luksusowych kurortów Gran Canarii. Zobacz opisy i oglądaj przygody bohaterów serialu „Pamiętniki z wakacji” w nowej odsłonie na antenie Czwórki od poniedziałku do piątku i w niedzielę o godz. 21:00.

„Pamiętniki z wakacji” - poniedziałek, 25 marca 2024
Gizela, pełna zawziętości po niedawnych wydarzeniach, skupia się na pracy w swojej restauracji. Tymczasem Michalina i Paulina, przejęte losem samotnej kobiety, wpadają na pomysł znalezienia dla niej partnera. Ich zabawne i nieco naiwne próby zdobycia uwagi przypadkowych mężczyzn na promenadzie prowadzą do serii komicznych sytuacji. Wysiłki osiągają punkt kulminacyjny, gdy próbują przekonać pana Huberta, że Gizela jest nim zafascynowana, co prowadzi do niezręcznych, ale śmiesznych momentów. Szczególnie kiedy mężczyzna, pod wpływem ich słów wręcza kobiecie róże. Tymczasem Hubson zmaga się z własnymi uczuciami i zazdrością o Elizę. Spotkanie i próba umówienia randki kończą się niepowodzeniem, a kolejne nieudane podejścia mające na celu zrazić Elizę do Krzyśka dodają pikanterii ich relacji. Jakie będą dalsze losy tego trójkąta miłosnego?

„Pamiętniki z wakacji” - wtorek, 26 marca 2024
Hubson staje przed kolejnymi wyzwaniami podczas swojej przygody na Gran Canaria. Jego relacje z Elizą i Kamą są coraz bardziej skomplikowane. Spotkanie z Kamą w kawiarni przy promenadzie zwiastuje nowe możliwości. Tymczasem mężczyzna mierzy się z konsekwencjami swojego zachowania, co prowadzi do napiętych sytuacji i ich nieoczekiwanych rozstrzygnięć. Natomiast Grażyna zmaga się z niechcianymi zalotami pana Huberta. Interwencje Michaliny i Pauliny tylko komplikują sprawę, wywołując serię humorystycznych i niezręcznych momentów. Zaskakujące działania właścicielki restauracji, które mają na celu odseparowanie jej od niechcianego adoratora, sprawiają, że sytuacja przybiera nieoczekiwany obrót. Młode dziewczyny, próbując odnaleźć swoje miejsce w nowej rzeczywistości, wpadają na pomysł, który ma potencjalnie zmienić ich losy.

„Pamiętniki z wakacji” - środa, 27 marca 2024
Grażyna i Mirosław wprowadzają taneczną atmosferę do kuchni, podczas gdy Michalina i Paulina szukają relaksu na plaży. Niespodziewane zamówienie od pana Huberta wywołuje śmiech Gizeli, a później udziela ona dziewczynom cennych rad. Po tej rozmowie dziewczyny tańczą na promenadzie. Wtedy Paulina mówi przyjaciółce, że odpuszcza sobie walkę o Mirosława. Tego dnia dochodzi do konfliktu Grażyny z sąsiadką, który będzie eskalować do rangi trzeciej wojny światowej. Natomiast Hubson doświadczy serii zawirowań, począwszy od przejażdżki z Elizą. Jego próby wpłynięcia na relacje kobiety z Krzysztofem przyniosą niespodziewane konsekwencje. Randka z Kamą w salonie masażu i klubie doprowadza do nieoczekiwanego spotkania. Mężczyzna zmaga się z decyzją o powrocie do Polski i konfrontacją z własną matką. Czy ich przyjaźń przetrwa tę próbę?

„Pamiętniki z wakacji” - czwartek, 28 marca 2024
Grażyna konfrontuje się z Marią w sprawie problematycznej sąsiadki, Beaty, która kontynuuje swoje natarczywe nękanie. Tymczasem Mirosław wyraża swoje niezadowolenie z zachowania i ubioru Michaliny i Pauliny. Konflikty między nimi przybierają na sile. Dochodzi do kolejnych napięć i nieoczekiwanych sytuacji. Natomiast Hubson zmaga się z konsekwencjami swoich działań wobec Krzysztofa i Elizy. Jego próby zarobienia pieniędzy na deptaku kończą się dużym problemem, a konfrontacja z właścicielem jachtu prowadzi do kolejnych komplikacji w jego życiu. Czy Hubson odzyska zaufanie Elizy i jakie jeszcze przygody czekają go na Gran Canarii?

„Pamiętniki z wakacji” - piątek, 29 marca 2024
Konflikt Grażyny i Beaty narasta. Gizela czuje zgniliznę pozostawioną przez sąsiadkę i próbuje rozwiązać ten problemu. Kiedy Michalina dołącza do konfrontacji, sytuacja przybiera nieoczekiwany obrót. Tymczasem przybycie Wiktora wnosi nową dynamikę do życia Grażyny, a intymna rozmowa z Beatą ujawnia jej trudną przeszłość. Natomiast Hubson zmaga się z własnymi emocjami. Jego interwencja w relację Elizy i Krzysztofa doprowadza do serii zaskakujących wydarzeń, które testują jego umiejętności negocjacyjne. Kiedy pozna problemy Kamy, decyduje się na działanie, co prowadzi do dramatycznych momentów w klubie, a później do interwencji trenera Konrada. Obydwie historie kierują bohaterów na ścieżki pełne emocji i zmian, gdzie każda decyzja ma swoje konsekwencje.

„Pamiętniki z wakacji” - niedziela, 31 marca 2024
Grażyna i odświeżona Beata po powrocie od fryzjera robią wrażenie na panu Hubercie. W restauracji Gizela prezentuje Wiktorowi swoje królestwo i wprowadza go w krąg znajomych. Później oboje bawią się w klubie, gdzie niespodziewanie spotykają Michalinę i Paulinę. Okazuje się, że dziewczyny przez nieuwagę doprowadzają do problemów. Para znajduje chwilę relaksu w SPA i tu on wspiera ją w trudnych chwilach. Tymczasem młode dziewczyny, mimo początkowych trudności, zaczynają odnajdywać się w nowych obowiązkach. Natomiast Hubson z trudem radzi sobie z nadmiarem pracy u nowego pracodawcy. Nieoczekiwane spotkanie z Mają, córką właściciela, postawi przed nim nowe wyzwania. Mężczyzna poprosi znajomą o nietypową przysługę w obliczu zainteresowania zamożnej dziewczyny. Tymczasem Eliza i Kama spotykają się z trenerem Konradem, który ma dla nich ważne wieści.

Pamiętniki z wakacji od poniedziałku do piątku i w niedzielę o godz. 21:00 w Czwórce.