2024-02-12

Karolina Gilon: Pakuję walizki. Chcę już poczuć ten moment...

0

Prowadząca „Love Island. Wyspa miłości” w specjalnym wywiadzie dla TV4.PL zdradza, że nie może doczekać się powrotu na wyspę i już szykuje się do podróży. Opowiada, między innymi jakie relacje panują na planie produkcji. Za czym tęskni Karolina Gilon? Zobacz wideo! Nowy 9. sezon programu od 4 marca o godz. 22:00 w Czwórce.

Wyczekiwany kierunek
Mimo częstych podróży w egzotyczne miejsca to Hiszpania jest stałym punktem na trasie i w grafiku Karoliny Gilon. Prowadząca program „Love Island. Wyspa miłości” podczas wiosennej ramówki zdradziła fanom formatu swoje emocje związane z powrotem na plan. - Ja już się nie mogę doczekać, przebieram nóżkami i otwieram walizki. Chce się już spakować i poczuć ten moment, że zaraz wyjeżdżamy. Chce zobaczyć te nowe Wyspiątka, te nowe emocje i co najważniejsze nową willę - mówi podekscytowana gwiazda.

 

Program, który łączy
- Tam jest nas ogromna ekipa produkcyjna, wszyscy się uwielbiamy, mamy takie nasze „małe Love Island”, mamy przyjaźnie, które przetrwały po sezonach i widujemy się na codzień - opowiada Karolina Gilon o wspaniałej atmosferze w gorącej Hiszpanii. - Ten program nie łączy tylko naszych wyspiątek, ale także nas, całą produkcję - dopowiada i podsumowuje. - Jesteśmy jedną wielką rodziną, a dzięki temu ten program jest, jaki jest.

  

Love Island. Wyspa miłości od 4 marca od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:00 w Czwórce.

 

 

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci