2023-09-16

Mikołaj i Paula gośćmi „Love Island #życiepoprogramie”

0

Uczestnicy randkowego reality show dzielą się szczegółami z życia prywatnego. Wideo! Mikołaj Cieśla i Paula Wilk zapraszają fanów do swoich domów, by pokazać, jak im się wiedzie po powrocie z Hiszpanii. Jak spędzają czas wolny? Co lubią robić poza pracą? Kto pierwszy powiedział „kocham”? Kto częściej przeklina? Oglądaj siódmy odcinek „Love Island. Wyspa miłości #życiepoprogramie”!

Miłosne reality show zmieniło ich życie
- Nie oglądałem sezonu, w którym byłem. Ciężko samego siebie oceniać. Krytycznie podchodzę do siebie pod różnymi aspektami - mówi Mikołaj Cieśla o drugiej odsłonie „Love Island. Wyspa miłości”. Mężczyzna miał okazję pojawić się w hiszpańskiej willi ponownie w piątej edycji. Paula dostała swoją szansę w szóstej serii. - Mój udział wspominam dobrze. To była przygoda, nowe doświadczenie i pewnie coś, co nigdy więcej mi się w życiu już nie przytrafi. Moje życie się zmieniło na lepsze - twierdzi.

Miłość kwitnie w najlepsze
Zakochani sięgnęli pamięcią do pierwszego spotkania. Było to na jednym z festiwali muzycznych. Każde przyszło z grupą wspólnych znajomych i tak zaczął się ich związek. - Mikołaja najbardziej cenię za to, jakim jest człowiekiem. Nie tylko moim chłopakiem, ale i przyjacielem. Nigdy nie byłam w tak fajnej i luźnej relacji - przyznaje Paula. - Jednak denerwuje mnie w nim to, że wszędzie się spóźnia - śmieje się.

Kolejny etap związku
Para spędza ze sobą wiele czasu, ale na najważniejszy krok przyjdzie dopiero pora. Jakie mają plany? - Na pewno zamieszkanie razem tak już na pełen etat, bo na chwilę obecną trochę mieszkam we Wrocławiu, a trochę Paula u mnie - odpowiada Mikołaj. Eks-uczestnicy show wrócili do zajęć sprzed pojawiania się w programie. - Rozwijamy się na wielu płaszczyznach, ale nie wszystko jest gotowe, więc nie o wszystkim jeszcze możemy mówić - mówi Paula o zawodowych wyzwaniach.

Test zgodności
Mikołaj i Paula wzięli udział w teście zgodności. Czy udało im się odpowiedzieć tak samo na pytanie: Kto pierwszy powiedział „kocham”? Kto jest bardziej pomysłowy? Kto częściej przeklina? Sprawdź wideo, by się dowiedzieć, jak im poszło!

„Love Island. Wyspa miłości #życiepoprogramie” - zobacz odcinek 7:

Wszystko o programie w oficjalnej aplikacji: https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 21:00 w Czwórce.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci